Warsaw Home & Contract otwiera sklep

Warsaw Home & Contract to czwarta co do wielkości w Europie impreza wystawiennicza w branży wnętrzarskiej. W ub. roku targi nie odbyły się z uwagi na pandemię, ale organizatorzy nie przespali lockdownu i teraz zapowiadają nowy projekt – wirtualną platformę sprzedażową desho.

Warsaw Home Shop – nowa internetowa platforma sprzedażowa

Targi Warsaw Home & Contract szybko stały się ważnym w skali europejskiej wydarzeniem na rynku wyposażenia wnętrz. Przez ostatnie 4 lata, jak podają organizatorzy, odwiedziło je ok. 250 tys. osób, a swoje stoiska zaprezentowało ok. 2500 firm. Teraz będą one miały szansę pojawić się na nowej platformie sprzedażowej.  – Wybierając firmy do współpracy, zwracamy uwagę zarówno na design produktów, jak i staranność wykonania. Dzięki temu, tak jak w przypadku targów, klienci zyskają wyłącznie oryginalne produkty – mówi Kasia Ptak, założycielka Warsaw Home & Contract.

W ofercie sklepu pojawią się produkty z różnych półek cenowych, w tym z segmentu premium, pogrupowane w kategorie: meble, kuchnia, dekoracje, oświetlenie, materiały wykończeniowe oraz selected design. Ostatnia z tych sekcji zostanie uzupełniona m.in. o propozycje młodych, zdolnych projektantów.

Warsaw Home Shop będzie kierowany do klientów indywidualnych i projektantów wnętrz. Platforma wystartuje w marcu i będzie dostępna na stronie desho.pl

Targi zaplanowano w terminie 27-30 października 2021.

Więcej na: www.warsawhome.eu

Rok w pandemii. Wywiad z Kasią Ptak, szefową Warsaw Home

Powiązane artykuły:

W tym roku targi Warsaw Home & Contract nie odbędą się. Jest nowa data

To już pewne

Warszawa | 24 sierpnia 2020

W tym roku targi Warsaw Home & Contract nie odbędą się

Pistolet

Pistolet

Warszawa | 23 lutego 2020

Nowości podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract

Plato. Nowy porządek

Plato. Nowy porządek

Warszawa | 14 października 2019

Minimalistyczne garderoby o cudownych kolorach i ciekawych kształtach

Warsaw Home 2019. Siła kreacji i dobrej współpracy

Warsaw Home 2019

Warszawa | 10 października 2019

Siła kreacji i dobrej współpracy zachwyca!