Kasia Ptak pożegnała się z targami Warsaw Home, które stworzyła

Kasia Ptak kilka dni temu ogłosiła na Instagramie, że nie odpowiada już za organizację targów Warsaw Home, które stworzyła i rozwijała od 2016 roku i będzie się teraz skupiała na rozwoju swojej witryny Desho

Warsaw Home w kilka lat stało się największym wydarzeniem w branży wyposażenia wnętrz w kraju i największym wydarzeniem realizowanym na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Od początku za targami stała Kasia Ptak, która po zakończeniu edukacji we Francji i Wielkiej Brytanii w wieku 19 lat dołączyła do rodzinnej firmy Ptak SA.

Dlaczego teraz ustąpiła? Była już CEO targów na pytanie o powody takiej decyzji odpowiada, że z Warsaw Home nie jest związana już od pół roku. – Targi są w dobrych rękach, organizują je mój tata i brat. Ja postanowiłam zająć się sprzedażą internetową, dlatego od jakiegoś czasu pracuję przy sklepie internetowym Desho – przekonuje w rozmowie z „Design Alive” 28-letnia bizneswoman.

Targi nie wydały oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Warsaw Home & Contract mają się odbyć zgodnie z planem w dniach 27-30 października 2021 r.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Kasia Ptak otwiera sklep

Kasia Ptak otwiera sklep

Warszawa | 26 stycznia 2021

– Klienci zyskają wyłącznie oryginalne produkty – zapowiada Kasia Ptak

Pistolet

Pistolet

Warszawa | 23 lutego 2020

– Chciałam zrobić coś, co miało dużą szansę na sukces – mówi Kasia Ptak

Gala Design Alive Awards 2018

Nasi bohaterzy

Warszawa | 13 grudnia 2018

Gala Design Alive Awards 2018. Święto kreatywnego myślenia.

Chcę, żeby Warszawa podczas Warsaw Home żyła designem, tak jak Mediolan

Pierwszy krok

Warszawa | 12 sierpnia 2018

Kasia Ptak, organizatorka Warsaw Home, w rozmowie z „Design Alive".