Tapicerski szyk

Rodzinna firma Tacchini została założona w 1967 przez Antonio Tacchiniego w Biranzie — w czasach wielkiego twórczego fermentu, który zaowocował wspaniałymi, świeżymi wizjami w zakresie estetyki i funkcjonowania, zarówno w sferze domowej jak i użyteczności publicznej.

Od tamtego czasu nieprzerwanie hołduje wartościom oryginalnego, włoskiego designu w najlepszym wydaniu i szacunku dla tradycji — z zachowaniem otwartości na kreatywne rozwiązania, niezależnie od przemijających mód.

Meble Tacchini wciąż są wytwarzane w prowincji Biranza. Wszystkie materiały i półprodukty pochodzą z obszaru około 50 km od głównej fabryki, co oprócz kontroli nad jakością, umożliwia firmie minimalizację zanieczyszczeń i zużycia energii wynikającej z ich transportu.

Aktualna kolekcja, Tacchini Edizioni, jest w całości poświęcona meblom, których współczesna forma odtwarza projektową narrację sięgającą korzeni marki. Znajdziemy w niej charakterystyczne dla marki obłe i organiczne kształty. Miękkie i wygodne, z nowoczesnym krojem, przywołujące uczucie ciepła i zmysłowości.

Więcej na: www.tacchini.it

no images were found

Powiązane artykuły:

TON przedstawia kolekcję Grand Slam

Grand Slam

Warszawa | 7 kwietnia 2020

Finezyjna technika gięcia drewna opanowana do perfekcji