Projektor The Freestyle. Używaj dosłownie wszędzie!

Warszawa | Tekst promocyjny

14 stycznia 2022 | Design | Polecane |

Filmy, zdjęcia i animacje wyświetlane na suficie, stole czy w kamperze? Samsunga The Freestyle, który skradł show na targach CES 2022 w Las Vegas, można używać dosłownie wszędzie i jak się chce!  Już niebawem będzie dostępny w przedsprzedaży Polsce.

Samsung The Freestyle reprezentuje nową kategorię produktów i jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów w zakresie rozrywki, która tym razem wychodzi poza domowy salon.

Z tym mobilnym, lekkim projektorem, który idealnie odpowiada na potrzeby millenialsów i pokolenia Z, obraz o przekątnej do 100 cali uzyskasz w dowolnym miejscu i na praktycznie każdej powierzchni – szybko i łatwo. 

Projektor waży zaledwie 830 g, dzięki czemu z powodzeniem można go przenosić, a także zabierać ze sobą w każdą podróż. Obrotowa, unikatowa podstawa, umożliwia rotację obrazu do 180°, co otwiera przed widzami wiele nowych zastosowań i pozwala przenieść jakościową rozrywkę poza ściany salonu na sufit czy nawet poza mieszkanie.

Samsung The Freestyle

The Freestyle. Używaj jak chcesz i gdzie chcesz

Projektor wyświetla obraz do 100 cali i to bez konieczności manualnej regulacji. Ta automatyzacja to kolejna z mocnych stron tego niewielkiego urządzenia. Na Automatyczne Dostosowanie Obrazu składa się szereg funkcji i technologii, takich jak Autokorekta Efektu Trapezu, Automatyczne Wyostrzenie, czyli dopasowanie obrazy do koloru i rodzaju powierzchni, a także Automatyczne Poziomowanie. Wszystko to sprawia, że korzystanie z tego projektora jest szybkie i łatwe.

Dopełnienie wrażeń wizualnych stanowi mocne audio. Unikatowa okrągła konstrukcja pozwoliła na zastosowanie głośnika 360°, który dostarcza dźwięk wokół projektora.

The Freestyle daje także wolność wyboru, co do sposobu korzystania z treści – można ją wyświetlić z urządzenia mobilnego albo klasycznie, korzystając z funkcji Smart TV na projektorze.

Dopracowana została także kwestia zasilania. Za pomocą kabla USB typu C projektor połączymy z powerbankiem, co jest kolejnym potwierdzeniem jego mobilności.

Widzowie, którzy nie mogą się doczekać odkrywania wszystkich tych niecodziennych zastosowań The Freestyle już dziś mogą zarejestrować się na www.samsung.com, aby być na bieżąco z informacjami na temat polskiej przedsprzedaży.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: