Piękne dywany w krużgankach akademii teologicznej [zdjęcia]

Niezwykły pokaz dywanów zaserwowała na Milan Design Week 2014 marka Nodus. Swoją najnowszą kolekcję zaprezentowała w bajecznej scenerii krużganków akademii teologicznej.

Mimo, że Brera to dzielnica, w której design można spotkać na każdym kroku, są tu takie miejsca, które na co dzień nie mają wiele wspólnego z światem znanych projektantów. Tak jest w przypadku akademii Facolta Teologica dell’Italiza Settentrionale, w której w czasie tygodnia designu przygotował swoją ekspozycję Nodus, włoski producent dywanów, umożliwiając jednocześnie poznanie tego zacisznego miejsca. Niepozorny z zewnątrz budynek skrywa w środku wiekowe krużganki, które stały się tłem dla prezentacji dywanów i kilimów takich projektantów jak: Sam Baron, Odoardo Fioravanti i Paolo Giacomazzi, Formafantasma, Ron Gilad, Jamie Hayon, Sophie Lachaert i Luc D’Hains, Mischer’Traxler, Cedric Ragot, Marcantonio Raimondi Maierba, Studio Job, Kiki van Eijk.

Adres: via Cavalieri del Santo Sepolocro 3, Chiostro della Facolta Teologica dell’Italiza Settentrionale. Więcej na: www.nodusrug.it

Partnerem relacji „Design Alive” z Milan Design Week 2014 jest culture.pl, organizator wystawy „Polish Job”.
baner

Relacje „Design Alive” z Milan Design Week 2014 wspiera Volvo.

650x60_baner-www-DA on tour volvo-01

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Mediolan Zmartwychwstanie

Mediolan Zmartwychwstanie

Mediolan | 13 września 2021

Pierwsze takie targi w historii. Kompletnie odmienione. Po 30 miesiącach przerwy

Najpierw przesunięte, teraz odwołane. Targi w Mediolanie nie odbędą się w tym roku

Targi odwołane

Mediolan | 27 marca 2020

Targi w Mediolanie nie odbędą się w tym roku