Klimatyczny bar Wozownia razem z nami na Warsaw Home

Klimatyczny bar Wozownia to ostatnio jedna z najmodniejszych miejscówek w Warszawie. Już niedługo jego część przeniesie się do Domu Idei „Design Alive” podczas Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home (4-7.10.2018), gdzie Wozownia wraz z naszą redakcją stworzą bar.

Pomysłodawcy miejsca – Filip Katner, Basia Kłosińska i Tomek Kosmala – wcześniej prowadzili bar Koszyki, jeszcze przed remontem hali o tej samej nazwie. Latem przenieśli się na plac Trzech Krzyży 16 (wejście od ul. Nowy Świat 1) do 200-letniej wozowni, którą zaadaptowali na bar z grillem. Miejsce to znajduje się w centrum miasta, ale w zacisznym podwórku, gdzie uprawiane są w skrzyniach zioła, kwiaty i warzywa szkółki Kordus, wykorzystywane w barze, jak również przeznaczone na sprzedaż.

Bar Wozownia działa od 7.00 do późnej nocy. Można tu zjeść śniadanie i lunch, a wieczorem napić się piwa, koktajlu lub prosecco, zjeść śledzia bałtyckiego czy kalafiora z grilla. Od środy do niedzieli można potańczyć, bo w Wozowni gra didżej.

Na targach Warsaw Home Wozowni szukajcie na stoisku „Design Alive” Hala F Stoisko 3.2/4.1

Więcej na: www.facebook.com/WozowniaBar

DA_grafika_newsletter

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Dolce vita po polsku

Dolce vita po polsku

Warszawa | 3 maja 2022

Lupo w budynku z lat 90. XX w. to nowy projekt założycielek słynnej Charlotte

Charlotte ma już prawie 10 lat. Rozmawiamy z Justyną Kosmalą

Zapełniam lukę

Warszawa | 7 grudnia 2020

– Napędza mnie radość tworzenia – mówi Justyna Kosmala, szefowa sieci Charlotte