Nowe marki, nowa przestrzeń, nowe otwarcie

Warszawski showroom Mesmetric jest adresem, który doskonale znają wszyscy miłośnicy światowego designu. Atelier właśnie otwiera kolejny, ważny rozdział swojej historii. Na dwukrotnie powiększonej, blisko 600-metrowej przestrzeni prezentuje całkowicie nową ekspozycję.

Atelier Mesmetric znajduje się w pięknych, postindustrialnych przestrzeniach Starej Fabryki Koronek przy ul. Burakowskiej w Warszawie. Showroom został założony blisko 10 lat temu przez Helenę Raczyńską-Pachut i Wiolettę Lenczowską, entuzjastki wzornictwa, które postanowiły zamienić swoją pasję w sposób na życie. Dziś styl Mesmetric definiują marki: B&B Italy, Poliform, Vitra, Giorgetti, Gubi, Moooi, KAIA, Rakumba, Astep i CTO Lighting. – Marką, która jest najnowszą i najdłużej wyczekaną w naszym portfolio, spełnieniem naszego ogromnego zawodowego marzenia jest B&B Italy, które już oficjalnie możemy reprezentować na polskim rynku – mówi Wioletta Lenczowska.

Ekspozycję w odmienionym showroomie urozmaica sztuka współczesna. – Odwiedzając wiele pięknych domów, ubolewamy z powodu pustych ścian, które czekają na zapełnienie ich życiem, emocjami i kolorem. Stąd nasza kooperacja z doświadczonymi art consultantkami z Aurabilii, dzięki której nasi klienci znajdą u nas piękne prace o udokumentowanej wartości inwestycyjnej – mówi Helena Raczyńska-Pachut.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: