Zuiver: projekty jutra dostępne od zaraz

Motto holenderskiej marki brzmi: „Projekty jutra już dziś we wnętrzu”. I nie są to słowa na wyrost. Produkty Zuiver kreowane są przez zespół projektantów zainspirowanych dynamicznie zmieniającym się otoczeniem i wyznaczają najnowsze wnętrzarskie trendy. Dowodem na to są najnowsze produkty marki.

Co było impulsem do stworzenia letniej kolekcji?

– Inspiracji dostarczyła publikacja Marie Kondo, w której autorka zachęca do „redekoracji” mieszkania, pozbycia się niepotrzebnych rzeczy i podarowania ich komuś, kto da im nowe życie – odpowiada Caroline van Velze, współzałożycielka i dyrektor kreatywna Zuiver.

Po wdrożeniu ów metod w życie domowa przestrzeń w końcu zyskała oddech a Caroline postanowiła zaprojektować meble i dodatki, które stworzą piękną aranżację nawet wtedy, gdy będzie ich niewiele, co zresztą jest bliskie idei minimalizmu, którą marka Zuiver wyznaje od początku swojego istnienia.

Spokojną, sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę wykreowano przy użyciu drewna, skóry, terrazzo, rattanowej plecionki czy tkaniny boucle, czyli materiałów przyjaznych naturze i mieszkańcom, jak również poprzez także nadanie przedmiotom organicznych, obłych kształtów – łagodnych i wręcz zapraszających do relaksu.

Więcej na: www.zuiver.com

W Polsce produkty można znaleźć na stronie: www.dutchhouse.pl

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Jest mocno niszowo!

Jest mocno niszowo!

Poznań | 1 lipca 2022

Rozmawiamy z Cyrylem Zakrzewskim, którego meble podbiły targi w Mediolanie