System Z60, oprawa skrojona pod wymiar

Warszawa | Tekst promocyjny

19 października 2021 | Design | Polecane | Rzeczy |

Z60 to nowoczesny i uniwersalny system do projektowania oświetlenia w różnego typu przestrzeniach. System oparty na profilu aluminiowym o szerokości zaledwie 30 mm, staje się platformą do umieszczenia specjalnie zaprojektowanych modułów, pozwalających budować kombinacje świetlne dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Dzięki zastosowanym akcesoriom istnieje możliwość montażu systemu w wersji zwieszanej, nastropowej i naściennej.

Elastyczność, jaką zapewnia system Z60 z różnymi wkładami sprawdza się w pomieszczeniach, w których oprócz skuteczności świetlnej wymagane jest również zapewnienie najwyższego komfortu pracy i przebywania w pomieszczeniu. Użycie modułu ze specjalnym odbłyśnikiem zmniejszającym efekt olśnienia UGR<16 lub modułu wyposażonego w odbłyśniki pozwalające na precyzyjne doświetlenie danego obszaru, pozwalają na zapewnienie optymalnego oświetlenia w takich miejscach jak biura, sale konferencyjne, sale wykładowe. Kolejną funkcjonalnością systemu jest możliwość zastosowania w jego obrębie szerokiej gamy projektorów, które pozwolą na zaakcentowanie danych miejsc w projektowanym pomieszczeniu.

System posiada również moduły wyposażone w technologie Tunable White i RGB. Tunable White to nowoczesna technologia pozwalająca na wykorzystanie sztucznego światła poprzez sterowanie jego barwą światła (2700K-6500K) i dostosowanie jej do naszego dobowego rytmu dnia. Technologia RGB pozwala na mieszanie trzech podstawowych barw: R-red, G-green, B-blue w różnym natężeniu, co daje możliwość uzyskiwania niesamowitych efektów świetlnych. System Z60 idealnie odnajdzie się również we wnętrzach prywatnych: domów i mieszkań.

Spotkajmy się na targach Warsaw Home & Contract 2021

Zaho lighting powstało z fascynacji światłem i jego oddziaływania na jakość życia. Oprawa oświetleniowa to dla nas nie tylko konstrukcja i design, ale przede wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w fabryce w Polsce. Zbliżające się targi Warsaw Home&Contract będą dobrym miejscem, abyśmy mogli przedstawić nasze innowacyjne produkty. Znajdziecie nas w hali C na stoisku C3.105. Do zobaczenia!

Zaho

Więcej informacji o naszych produktach na stronie www.zaho.pl

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Nadmorskie ukojenie

Nadmorskie ukojenie

Gdynia | 12 stycznia 2023

120 m kw. na obrzeżach Gdyni wypełniły ciepłe kolory i funkcjonalne rozwiązania

Naturalnie, że boho

Naturalnie, że boho

Baranów | 10 października 2022

Projektantki z Madde Studio w najnowszym projekcie postawiły na nowoczesne boho

Na okrągło

Na okrągło

Gdynia | 4 października 2022

Na zaproszenie pracowni Magma odwiedzamy dom czteroosobowej rodziny w Gdyni

Siła spokoju

Siła spokoju

Poznań | 19 września 2022

Ten projekt Neostudio jest niczym ożywcza bryza: ascetyczny i elegancki