YES Hearts & Arrows. Ogień wiecznej miłości

Warszawa | tekst promocyjny

9 października 2020 | Design | Moda | Rzeczy |

YES Hearts & Arrows to nowy szlif diamentu, który ukazuje miłosny spektakl o sercu i strzale, płomiennym ogniu i wiecznym blasku.

Każde uczucie jest niepowtarzalne, każda miłość jedyna w swoim rodzaju. To właśnie emocje, które łączą zakochanych, decydują o wyjątkowości najnowszej kolekcji YES. Ten kamień odkrywa historię najpiękniejszego z uczuć. Dzięki precyzji wykonania szlifu diament ukazuje zjawiskowy obraz. Zaklęte w nim serca i strzały wyrażają niegasnącą miłość na zawsze.

Ten unikalny szlif wydobywający fascynujące kształty jest dostępny po raz pierwszy w Polsce. Na spektakularny obraz strzał i serc, który odsłania diament, wpływ ma wyjątkowa forma uzyskana dzięki wyjątkowej precyzji szlifierskiej. Gdy zyskuje idealną formę — przechodzące przez niego światło wydobywa fascynujące kształty serc i strzał, które pobudzają wyobraźnię.

YES Hearts & Arrows zdobi flagowe kolekcje marki stworzone przez Studio Projektowe YES. Każda z nich jest unikalną opowieścią, która uwydatnia zachwycający blask i pozwala diamentom wybrzmieć.

Kolekcje z diamentem Hearts & Arrows są już dostępne w sprzedaży w salonach marki oraz na YES.pl

***

Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Jak pachnie marka

Jak pachnie marka

Warszawa | 29 grudnia 2022

Marta Siembab, jedyna w Polsce senselierka, opowiada o swoim unikalnym zawodzie

Wszystko płynie

Wszystko płynie

Warszawa | 1 sierpnia 2022

Luksusowa biżuteria od polskiej marki rzemieślniczej Beller