Trwa 5. edycja „Kreacji z Natury”. Zgłaszajcie się! Główna nagroda to 10 tys. zł

Trwa kolejna, piąta już edycja konkursu „Kreacje z Natury”, który skierowany jest do architektów i projektantów, ale także do wszystkich entuzjastów designu. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych, nowatorskich projektów wybarwień deski barlineckiej. Główna nagroda to 10 tys. zł.

Kreacje z Natury – 5 edycja konkursu

Piąta edycja konkursu projektowego „Kreacje z Natury” organizowana jest pod hasłem „Niech żyje kolor!”. Deska barlinecka bez wątpienia kreuje wnętrze. Wykonana jest z prawdziwego drewna, to produkt naturalny i szlachetny. Dzięki szczotkowaniu, fazowaniu czy barwieniu otrzymujemy drewnianą podłogę, która spełni każde gusta. To właśnie przy współpracy czterech finalistek pierwszej edycji „Kreacji z Natury” powstała kolekcja „Tastes of Life”, czyli podłogi w 16 unikalnych wybarwieniach. W 5. edycji konkursu szukamy najmodniejszych kolorów podłóg w 2018 roku!

Jaki jest według Ciebie najmodniejszy kolor? Barwa idealna? Twórz niczym kreator, szukaj koloru wyjątkowego. A jak znajdziesz, przenieś go na podłogę! Po sukcesach poprzednich edycji oraz ilość nadesłanych prac, po raz trzeci do udziału w konkursie zaproszeni zostali projektanci z Rosji, Ukrainy i Rumunii.

Formuła konkursu pozostaje bez zmian i składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie prócz projektu/konceptu, należy uwzględnić moodboard, który ma przedstawiać wszystkie elementy, które były inspiracją przy tworzeniu projektu. Należy przygotować go w wersji elektronicznej np. w formie prezentacji power point. W drugim etapie wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni na dedykowane warsztaty do fabryki w Barlinku, gdzie pod okiem ekspertów oraz jurorów rozwiną swoje projekty i zdobędą nowe umiejętności. Efektem tych prac, będzie finalny projekt złożony do konkursu.

W skład jury wchodzą autorytety z dziedziny architektury i designu: przewodniczący Przemo Łukasik (Medusa Group), Agnieszka Stefańska (Infinity-Design), Tomasz Błuszkowski (Forma Studio), Szymon Hanczar (Hanczar Studio) oraz Wojciech Trzcionka („Design Alive”). Pomysłodawczynią konkursu jest dyrektor marketingu firmy Barlinek Dorota Karbowska-Zawadzka.

Gala finałowa oraz wręczanie nagród i wyróżnień odbędzie się 5 października podczas trzeciej edycji targów Warsaw Home.

Prace można zgłaszać do 10 czerwca 2018 roku. Wszystko o konkursie na: www.kreacjeznatury.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Finał piątej edycji „Kreacji z natury”. Znamy laureatów

Finał kreacji

warszawa | 7 października 2018

Finał piątej edycji „Kreacji z natury”. Znamy laureatów.

Na półmetku „Kreacji z Natury” przyszedł czas na eksperymenty

Było kreatywnie

Barlinek | 31 lipca 2018

Niech żyje kolor – warsztaty w ramach konkursu „Kreacje z Natury".

Niech żyje kolor! Wystartowała 5. edycja konkursu „Kreacje z Natury”

Niech żyje kolor!

Barlinek | 3 kwietnia 2018

5. edycja konkursu „Kreacje z Natury". Główna nagroda to 10 tys. zł.

Nagrody konkursu „Kreacje z natury” rozdane

Oderwali się!

Łódź | 10 października 2017

Nagrody 4. edycji konkursu „Kreacje z natury” rozdane.

Kawałek tego lasu pozostał z każdym z nas

Było inspirująco

Barlinek | 1 sierpnia 2017

Za nami warsztaty w ramach czwartej edycji konkursu „Kreacje z Natury”.

Konkurs, który spełnia marzenia. Startuj!

Spełnij marzenia

Barlinek | 19 maja 2017

"Ten konkurs pozwolił mi wypłynąć na szerokie wody".