Niech żyje kolor! Wystartowała 5. edycja konkursu „Kreacje z Natury”

Ruszyła kolejna, piąta już edycja konkursu „Kreacje z Natury”, który skierowany jest do architektów i projektantów, ale także do wszystkich entuzjastów designu. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych, nowatorskich projektów wybarwień deski barlineckiej. Główna nagroda to 10 tys. zł.

Piąta edycja konkursu projektowego „Kreacje z Natury” organizowana jest pod hasłem „Niech żyje kolor!”. Deska barlinecka bez wątpienia kreuje wnętrze. Wykonana jest z prawdziwego drewna, to produkt naturalny i szlachetny. Dzięki szczotkowaniu, fazowaniu czy barwieniu otrzymujemy drewnianą podłogę, która spełni każde gusta. To właśnie przy współpracy czterech finalistek pierwszej edycji „Kreacji z Natury” powstała kolekcja „Tastes of Life”, czyli podłogi w 16 unikalnych wybarwieniach. W 5. edycji konkursu szukamy najmodniejszych kolorów podłóg w 2018 roku!

Jaki jest według Ciebie najmodniejszy kolor? Barwa idealna? Twórz niczym kreator, szukaj koloru wyjątkowego. A jak znajdziesz, przenieś go na podłogę! Po sukcesach poprzednich edycji oraz ilość nadesłanych prac, po raz trzeci do udziału w konkursie zaproszeni zostali projektanci z Rosji, Ukrainy i Rumunii.

Formuła konkursu pozostaje bez zmian i składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie prócz projektu/konceptu, należy uwzględnić moodboard, który ma przedstawiać wszystkie elementy, które były inspiracją przy tworzeniu projektu. Należy przygotować go w wersji elektronicznej np. w formie prezentacji power point. W drugim etapie wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni na dedykowane warsztaty do fabryki w Barlinku, gdzie pod okiem ekspertów oraz jurorów rozwiną swoje projekty i zdobędą nowe umiejętności. Efektem tych prac, będzie finalny projekt złożony do konkursu.

W skład jury wchodzą autorytety z dziedziny architektury i designu: przewodniczący Przemo Łukasik (Medusa Group), Agnieszka Stefańska (Infinity-Design), Tomasz Błuszkowski (Forma Studio), Szymon Hanczar (Hanczar Studio) oraz Wojciech Trzcionka („Design Alive”). Pomysłodawczynią konkursu jest dyrektor marketingu firmy Barlinek Dorota Karbowska-Zawadzka.

Gala finałowa oraz wręczanie nagród i wyróżnień odbędzie się 5 października podczas trzeciej edycji targów Warsaw Home.

Prace można zgłaszać do 10 czerwca 2018 roku. Wszystko o konkursie na: www.kreacjeznatury.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Podłogi w paryskim stylu, czyli nowe produkty w ofercie Barlinka

Jodła Francuska

Barlinek | 21 sierpnia 2020

Barlinek poszerza ofertę o nowe podłogi drewniane

Zanurzenie w naturze

Zanurzenie w naturze

Warszawa | 5 listopada 2019

Efekt współpracy hanczarstudio z firmą Barlinek już w salonach Komfort