Swyft: innowacyjna sofa, którą złożysz w 5 minut

Co można zrobić w 5 minut? Ugotować jajko na miękko, odkurzyć dywan, napisać krótkiego maila… Dzisiaj dodajemy do tej listy istotny punkt – w 5 minut można także złożyć sofę! Poznaj kanapy i fotele marki Swyft, które Yestersen wysyła za darmo w zaledwie 48 godzin.

Swyft powstał dzięki rewolucyjnemu podejściu projektantów, rzemieślników i strategów do tworzenia mebli wysokiej jakości. Ucieleśnia wszystko, co współcześni ludzie kochają najbardziej – wygodę, jakość, uczciwość i zrównoważony rozwój.

Do rzeczy: pewnego piątkowego popołudnia w 2019 roku projektanci, rzemieślnicy i stratedzy spotkali się wspólnie, by znaleźć odpowiedź na wyzwanie. Ich celem było stworzenie świetnej jakości sofy, która będzie odpowiadać na współczesne potrzeby. Chcieli stworzyć mebel, który będzie wygodny nie tylko wtedy, gdy zajmie swoje miejsce w salonie, ale również w całym procesie: od magazynowania, transportu, aż po składanie.

Jak składa się sofę z pudełka? Samodzielnie, bez narzędzi, w 5 minut!

Efektem rozmyślań jest sofa Swyft, która mieści się w pudełku i można ją w pojedynkę, bez żadnych narzędzi, złożyć w 5 minut. Produkty Swyft są zaprojektowane z myślą o łatwym transporcie, magazynowaniu i składaniu. Przemyślana specjalnie po to, by zapakowana w karton była łatwa do przeniesienia samodzielnie i nie angażowała do wniesienia sztabu ludzi. Ostatnie, ważnym było, by sofę mogła złożyć jedna osoba, bez narzędzi, w krótkim czasie. Postawione wyzwanie stało się rzeczywistością.

2_yestersen_swyft_gif

Sofa dwuosobowa model 01 Linen beżowa, Swyft

Swyft jest młodą, angielską marką, której przyświeca wizja mebli przyszłości. Główne idee, jakie wyznają to wygoda, jakość, uczciwość i zrównoważony rozwój. Swyft chce zapewnić wygodę w krótkim czasie, bez negatywnego wpływu na naturalne środowisko. Marka trafnie odpowiada na dzisiejsze potrzeby tworząc modułowe sofy, które zmieszczą się przez każde drzwi, a ich rozłożenie zajmie kilka chwil.

3_yestersen_swyft_zdjecie

Fotel Model 01 Linen niebieski, Swyft

Pełna kolekcja sof i foteli Swyft 01 jest dostępna na yestersen.com

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Koniec Yestersena

Koniec Yestersena

Warszawa | 12 lipca 2022

Znany e-commerce z unikalnymi meblami od kultowych marek znika z rynku

Karol Misztal. Aviator

Karol Misztal. Aviator

Warszawa | 29 grudnia 2021

Kim jest twórca Yestersena? Oto historia człowieka biznesu kochającego design

Będziemy silniejsi

Będziemy silniejsi

Warszawa | 29 grudnia 2021

Rozmawiamy z Mateuszem Juroszkiem, 34-letnim miliarderem, inwestorem Yestersena