SUKCES OSIĄGA TEN, KTO SIĘ WYRÓŻNIA

Od kilku lat w branży meblowej obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na różnorodność oferty wzorniczej. Coraz silniejszy jest też trend indywidualizacji wnętrz.

Nasza oferta Digital Visions, będąca uzupełnieniem standardowego druku przy użyciu cylindrów drukarskich, zapewnia projektantom wnętrz oraz architektom możliwość kreatywnego kształtowania powierzchni. Zadruk cyfrowy nie jest ograniczony raportem wzoru, dzięki czemu znikają istniejące do tej pory bariery. Nawet najśmielsze projekty stają się możliwe do zrealizowania – począwszy od fotorealistycznych konceptów, po projekty graficzne w dowolnej skali i kolorystyce.

Oprócz możliwości tworzenia unikatowych wzorów zaletą zadruku cyfrowego jest produkcja krótkich serii. W przeciwieństwie do wklęsłodruku, gdzie zlecenia liczone są w tysiącach metrów kwadratowych, oferujemy klientom zadruk nawet kilkunastu–kilkudziesięciu metrów.

Zdając sobie sprawę z zapotrzebowania na przemysłowy druk cyfrowy, Schattdecor opracował maszynę cyfrową Palis 2250 umożliwiającą zadruk do szerokości 2,25 metra. Klienci Schattdecor z branży płyt drewnopochodnych i meblowych mogą skorzystać z tej alternatywnej propozycji do zadruków wklęsłodrukowych, przede wszystkim przy wzorach o bardzo bogatej skali kolorystycznej (niedostępnej w standardowym wklęsłodruku) oraz przy wprowadzaniu nowych wzorów, gdy preferowane są krótkie serie.

Przemysłowy zadruk cyfrowy umożliwia produkcję barwnych, wielkoformatowych motywów (5 na 2,25 metra). Możliwe są też miksy materiałowe – na przykład łączenie drewna i kamienia czy też drewna i wzoru fantazyjnego w jednym dekorze.

Porto – połączenie struktury dębu z fantazyjnym wzorem. W efekcie powstaje wrażenie intarsji na powierzchni drewna.

Barcelona – wielkoformatowa imitacja marmuru oddaje piękno natury i zachwyca rozmachem.

Nasza kolekcja Digital Visions by Schattdecor umożliwia idealne kształtowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, frontów meblowych, drzwi, stołów, wnętrz szaf, lad sklepowych czy podłóg.

O wyjątkowości, kreatywności i innowacyjności naszej kolekcji można się przekonać na stronie: www.schattdecor.de/pl/dekory

schattdecor_designalive - 1

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Trójwymiarowe formy

Trójwymiarowe formy

Tarnowo Podgórne | 18 września 2015

EVOlution z folią Evo. Schattdecor spotyka School of Form.

Doświadczanie

Doświadczanie

Poznań | 10 maja 2015

Warsztaty Schattdecor i poznańskiej School of Form.

Zatrudnimy projektanta [ogłoszenie]

Zatrudnimy!

Tarnowo Podgórne | 21 kwietnia 2015

Schattdecor zatrudni projektanta [ogłoszenie o pracę]