Schattdecor Roadshow w Poznaniu. Powrót w wielkim stylu!

Poznań | Tekst promocyjny

13 czerwca 2022 | Design | Polecane | Wydarzenia |

Po długiej przerwie Schattdecor znów pojawił się na targach Meble Polska w Poznaniu, gdzie w połowie maja w zupełnie nowatorskiej formule, przedstawiono trendy, nowości wzornicze oraz kolekcję magazynową folii finish Prime Collection.

Prezentacja nowych rozwiązań produktowych i wzorniczych odbyła się w przestrzeni mobilnego showroomu Roadshow, dzięki któremu grupa Schattdecor prezentowała już wcześniej swoje wzornictwo klientom w Turcji, Włoszech, Niemczech i Hiszpanii.

Decor Selection 2022

Podczas wystawy w Polsce można było przekonać się na własne oczy, jakie nowoczesne powierzchnie i dekory znajdą zastosowanie we wnętrzach mieszkalnych, biurowych oraz publicznych. W Poznaniu odbyła się bowiem premiera nowej kolekcji trendowej Decor Selection 2022 by Schattdecor „Global Essentials”.

– Źródłem satysfakcji dla nas był fakt, że dekory z naszej kolekcji zdobiły meble wiodących firm meblowych w Polsce. To namacalny efekt naszej pracy – wspominają przedstawiciele marki.

Na podstawie opinii klientów i rynku, międzynarodowy zespół Schattdecor wyselekcjonował grupę dziesięciu dekorów, które cieszą się zainteresowaniem na całym świecie. Odwiedzający targi klienci mieli możliwość zainspirowania się bestsellerowymi dekorami, takimi jak Dąb Karlstad, Valongo, Flagstaff Oak czy dekor cyfrowy Delia.

Prime Collection 22/23

Podczas targów Meble Polska w Poznaniu Schattdecor zaprezentował także, obok wzorów z kolekcji Decor Selection, najnowszy katalog Prime Collection, którego premiera odbyła się w marcu tego roku. Prezentowany w katalogu asortyment obejmuje specjalnie wyselekcjonowane folie, które odznaczają się zgodną z trendami kolorystyką oraz stałą dostępnością – prosto z magazynu.

Kolekcja magazynowa została podzielona na sekcje, które rozróżnia paleta dekorów i czas realizacji zamówienia. Składa się z nowości wzorniczych, bestsellerów, folii w ciągłej produkcji oraz bogatej gamy dekorów jednobarwnych. Wszystkie odznaczają się ciekawymi efektami optycznymi i haptycznymi. Blisko połowa folii jednobarwnych proponowana jest w wykończeniu głębokiego matu oraz z efektem antyfingerprints.

– Choć targi Meble Polska 2022 były mniejsze niż te, które pamiętamy sprzed pandemii, to na pewno zaliczają się do bardzo udanych. Tegoroczna edycja potwierdziła ich wyjątkowy, globalny charakter. Uczestniczyło w nich około 11.500 osób z 71 krajów. Z raportów wynika, że z zagranicy pochodziło aż 53 proc. zwiedzających! – dodają. – Warto było się znów spotkać na imprezie targowej – już teraz czekamy na kolejne edycje.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

SUKCES OSIĄGA TEN, KTO SIĘ WYRÓŻNIA

Zadruk cyfrowy

Tarnowo Podgórne | 8 grudnia 2017

Kolekcja Digital Visions by Schattdecor.

Trójwymiarowe formy

Trójwymiarowe formy

Tarnowo Podgórne | 18 września 2015

EVOlution z folią Evo. Schattdecor spotyka School of Form.

Doświadczanie

Doświadczanie

Poznań | 10 maja 2015

Warsztaty Schattdecor i poznańskiej School of Form.