Roll. Bądź kreatywny tak jak lubisz

Warszawa | Tekst promocyjny

11 stycznia 2021 | Design | Rzeczy |

Multifunkcyjny system siedzisk Roll od .mdd to nowa pozycja w ofercie .mdd. Zaprojektowany został przez studio Beza Projekt, tworzone przez Annę Łoskiewicz-Zakrzewską i Zofię Strumiłło-Sukiennik.

Razem z założycielkami studia przy projekcie pracowała także Agata Starmach. Inspiracją do kolekcji była stylistyka lat 80. i włoski postmodernizm.

W skład systemu wchodzą ławka-podpórka, sofa, pufy oraz stoliki.

Nowoczesne ławki – podpórki Roll sprawdzą się jako element przestrzeni publicznych takich jak galerie handlowe, teatry, czy kina, jak również jako część wystroju wnętrz biurowych. Ławki dostępne są w kilku różnych wymiarach oraz w wersji z panelem dzielącym. Pufy z aluminiowymi podstawami dają możliwość tworzenia różnorodnych konfiguracji z pozostałymi meblami. Nadają się zarówno do aranżacji małych wnętrz, jak i dużych otwartych przestrzeni publicznych i biurowych. W ofercie znaleźć można również sofę Roll składającą się z ławki-podpórki i miękkich tapicerowanych puf. Takie zestawienie znajdzie swoje zastosowanie w strefach lounge, których założeniem jest pełnienie roli miejsca przyjaznego odpoczynkowi i regeneracji. Użycie w zestawie ławki-podpórki z panelem dzielącym umożliwi stworzenie w pomieszczeniu oddzielnej strefy, nadając sofie jeszcze większej funkcjonalności. Elementem dopełniającym całą kolekcję są stoliki, których zaletą jest ponadczasowy, a zarazem niecodzienny design.

Duży wybór tkanin sprawia, że system Roll sprawdzi się nie tylko jako element nowoczesnego wystroju, ale również klasycznego. Dodatkowym atutem kolekcji jest mnogość opcji kolorystycznych, która pozwala stworzyć spójną stylistycznie aranżacje, niezależnie od wiodącego stylu wnętrza.

Meble z kolekcji Roll z pewnością nadadzą pomieszczeniu inspirującego charakteru.

Więcej na: www.mdd.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Work Together

Work Together

Bydgoszcz | 19 stycznia 2020

Nowa siedziba MDD w Bydgoszczy