Projektowanie wnętrz z turbo doładowaniem

Poznań | tekst promocyjny

27 czerwca 2019 | Architektura | Design |

Europejska branża wnętrzarska rozwija się bardzo dynamicznie. Nic w tym dziwnego, jeżeli średnio 80 % życia spędzamy w przestrzeniach zamkniętych. Bardzo dużo znaczenie ma jednak również jej większa „dostępność”. Współczesne pokolenie korzysta z usług architektów wnętrz częściej i odważniej, oczekując jednocześnie spektakularnych efektów „na wczoraj”.

Zwiększyła się nie tylko ilość potencjalnych klientów, ale również ich różnorodność, podobnie jak konkurencyjność programów do projektowania wnętrz. Tym bardziej warto zainwestować w profesjonalną opcję. Producent CAD Projekt K&A zapewni nam szerokie pole działania w 2D i 3D, tworzone od lat tylko dla projektantów wnętrz, dokumentację techniczną i najwyższą jakość prezentacji w optymalnym czasie. I to wszystko w jednym programie.

Tworzymy projekt w 2D i 3D

Wstępna faza projektowania, rysowanie pomieszczania i wstawienie do nich konkretnych elementów w środowisku CAD (2D) wygląda podobnie jak w innych tego typu programach. Jednak to, co się dzieje w 3D w naszym autorskim interfejsie, zostało stworzone specjalnie dla projektantów wnętrz w trosce o ergonomię pracy i ze znajomością materii w jakiej się poruszamy. Do tego spory zestaw baz produktowych oraz możliwość importu ulubionych modeli znalezionych w sieci przez Konwerter 3D, który znajdziemy w każdym programie z oferty CAD Projekt K&A.

Dokumentacja techniczna

W programach CAD Decor PRO 3.X, CAD Decor 3.X i CAD Kuchnie 7.X wygenerujesz również profesjonalną dokumentację techniczną projektu, która może obsługiwać znacznie większe projekty niż do tej pory! Jednocześnie dokumentacja ma szereg funkcji ułatwiających pracę ze skomplikowanymi wnętrzami.

Render PRO i algorytm Path tracing

Autorski Render PRO w programie CAD Decor PRO 3.X w nowej wersji pozwala na stworzenie fotorealistycznych wizualizacji i innych form prezentacji jeszcze szybciej, realniej i łatwiej. Końcowe rendery, o kosmicznej rozdzielczości 4K (3860 x 2160) można teraz wykonać w kilka minut. O precyzyjne i realistyczne oświetlenie oraz naturalne cienie w projekcie zadba nowy algorytm PATH TRACING. Oferuje on również nowość w sposobie prezentacji projektu dowolnego wnętrza – panorama i animacja sferyczna, dzięki którym możemy pokazać swój projekt bezpośrednio na profilu Facebook. Inne opcje prezentacji dostępne w programach oferowanych przez CAD Projekt K&A to: fotorealistyczne wizualizacje, samodzielnie „nakręcone” filmy avi, panorama mobilna CAD Share-it czy aplikacja do prezentacji projektu w wirtualnej rzeczywistości – obserVeR. Wszystkie te opcje, bez żadnej dopłaty, znajdziesz w programie CAD Decor PRO 3.X.

I to coś…

Poznańska firma CAD Projekt K&A od wielu lat skupia się nie tylko na rozwoju swoich programów do projektowania wnętrz. Angażuje się również w szereg inicjatyw, które naszą branżę czynią otwartą i bardziej zrozumiałą. Szkolenia i warsztaty, inspiracje w social media, samodzielnie organizowane konferencje CAD, autorskie inicjatywy na stronie internetowej takie jak bank modeli 3D czy galeria projektantów, to tylko niektóre z naszych licznych aktywności. Czy Twój program do projektowania ma to wszystko? A może masz ochotę spróbować sił w nowej branży? Sprawdź nas 🙂

CAD Projekt K&A Sp. z o.o.
ul. Rubież 46
61-612 Poznań

www.cadprojekt.com.pl
www.facebook.com/CADProjektKA/
www.twitter.com/CadProjektKA
www.youtube.com/user/cadprojekt
www.instagram.com/vinterior3d/

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Odpowiedź na nową rzeczywistość! Oprogramowanie CAD po aktualizacji

CAD po aktualizacji

Poznań | 13 sierpnia 2020

Już jest najnowsza wersja oprogramowania CAD Projekt K&A

Zobaczcie jak projektantki i projektanci wnętrz zrealizowali architektoniczną koncepcję Couple Hause

Dla dwojga

Poznań | 5 maja 2020

Cauple hause w różnych, perłowych aranżacjach

Sztuka z ziarna kukurydzy

Z łupinki

Londyn | 26 listopada 2018

Totomoxtle - idea Fernanda Laposse.