Piękno natury

Rzemiosło, kunszt stolarski i świetne wzornictwo. Marka RAW odkrywa w drewnie wszystko to, co najlepsze

RAW to pragnienie powrotu do natury. Każdy mebel wykonany jest w oparciu o lite drewno z wykorzystaniem zaawansowanych technik rzemieślniczych. W pięknym i kunsztownym produkcie widzimy dokładność wykonania, jakość materiału i niezwykły szacunek do detalu.

Wzornictwo w RAW to przede wszystkim uniwersalność drewna jako tworzywa – staje się ono  nośnikiem zarówno tradycyjnych projektów, jak i środkiem dialogu z nowoczesnością. Może pokazywać proste, tradycyjne linie, jak i bardziej skomplikowane konstrukcje. RAW to jednak minimalizm formy i jej ponadczasowość, która modzie i trendom rzuca wyzwanie. Obiekty mają przede wszystkim korespondować z jakością tworzywa, dzięki czemu staną się piękną scenografią codzienności na wiele lat.

RAW to własny tartak i pracownia stolarska. Dzięki odpowiedniej kontroli nad każdym etapem tworzenia, produkcja odbywa się w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Starając się nie ingerować w piękno natury, firma do impregnacji mebli stosuje tylko woski oraz oleje.

W najnowszej kolekcji marka poszukuje nowych sposobów tworzenia jeszcze bardziej funkcjonalnych mebli. Łóżko PUFF wzbogacono o wbudowane stoliki nocne oraz autonomiczne wezgłowie. Konstrukcja regału ELMA, oparta o kombinację poziomych i pionowych linii, tworzy subtelną, czystą formę, dając wiele możliwości aranżacji. Dynamikę w formie biurka RUSH osiągnięto za pomocą finezyjnej konstrukcji nóg.

Najnowszą kolekcję RAW zobaczymy w pięknych zdjęciach autorstwa Tomo Yarmusha. Produkcja oraz stylizacja sesji: DecoDialogue

RAW_designalive - 2

RAW_designalive - 3

RAW_designalive - 6

RAW_designalive - 5

RAW_designalive - 4

RAW_designalive - 7

RAW designalive - 18

RAW designalive - 17

RAW designalive - 16

RAW designalive - 15

RAW designalive - 14

RAW designalive - 13

RAW_designalive - 12

RAW designalive - 11

RAW designalive - 10

RAW designalive - 9

RAW designalive - 8

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: