Piątka z architektem

Od czego zaczynam projektowanie łazienki? Jaki element aranżacji uważam za obowiązkowy? I jak łazienki będą wyglądały w przyszłości? Te i wiele innych kwestii – zarówno zawodowych, jak i osobistych – poruszają polscy architekci wnętrz, zaproszeni przez Hansgrohe do udziału w cyklu wideorozmów „Piątka z architektem”. Dotychczas wzięli w nim udział Monika Bronikowska (Hola Design), Grzegorz Goworek (Studio Organic) i Anna Błaszczyk (Artewizjon). Kto wystąpi w kolejnych?

Sukcesywnie publikowane wideorozmowy można śledzić na stronie Hansgrohe  oraz w mediach społecznościowych marki. 

Pierwsza seria obejmuje pięć nagrań z architektami i architektkami. Rozmowy pozwalają dowiedzieć się więcej o najciekawszych zagadnieniach z zakresu designu – ale nie tylko.

Pytania dotyczą także kwestii prywatnych. Ukazują twórców jako pełnych pasji profesjonalistów łączących w swej pracy inżynierię ze sztuką i nieraz mierzących się z wątpliwościami.

Wokół tematu łazienki architekci wnętrz potrafią snuć niezwykle interesujące refleksje. Grzegorz Goworek – współwłaściciel Studio Organic – dzieli się prognozami dotyczącymi łazienki przyszłości. Wskazuje też, który z produktów Hansgrohe ceni najwyżej.

Monika Bronikowska z pracowni HOLA Design mówi m.in. o tym, czego nie może zabraknąć w łazience architekta, co uważa za najważniejsze w projektowaniu tego pomieszczenia i skąd sama czerpie inspiracje.

Anna Błaszczyk z pracowni Artewizjon zdradza, od czego zawsze zaczyna proces projektowania łazienki i jaki kolor armatury najchętniej wykorzystuje w swych realizacjach. 

W kolejnych odcinkach cyklu „Piątka z architektem” wezmą udział: Jakub Wiśniewski z pracowni Jmw Architekci oraz Marta Drzymała z Mum Studio. O czym będą mówić? Przekonamy się wkrótce.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe

Skończona forma

TARNOWO PODGÓRNE | 20 kwietnia 2017

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe.

Axor Montreux. Perfekcyjny czar przeszłości

Axor Montreux

Warszawa | 23 stycznia 2017

Nowa propozycja klasycznych produktów do łazienki i kuchni.

Hansgrohe Polska świętuje swoje 20-lecie

Wspaniałe lata

Warszawa | 10 stycznia 2017

Hansgrohe Polska świętuje swoje 20-lecie.

Startuje konkurs Akademii Hansgrohe. Skończona forma to dopiero początek

Uwaga, konkurs!

Warszawa | 15 października 2016

Uwaga, konkurs Akademii Hansgrohe! Termin zgłaszania prac to 11 grudnia.

Konkurs Hansgrohe. Citterio i Ty

Citterio i Ty

WarSZAWA | 14 października 2015

Konkurs „Citterio i Ty” skierowany jest do projektantów jak i do studentów.