Zgłoś swój projekt do konkursu!

Warszawa | Artykuł sponsorowany

12 stycznia 2024 | Wydarzenia |

Możliwość zgłaszania projektów do trzeciej edycji konkursu Wnętrze Roku Pfleiderer, powoli dobiega końca. Jeszcze tylko do 15 lutego 2024 roku można nadsyłać swoje prace. Warto się pospieszyć, bowiem w tym roku na laureatów czekają wyjątkowe nagrody — nie tylko atrakcyjne pieniądze, ale również wiele wartościowych nagród dodatkowych.

Konkurs Wnętrze Roku Pfleiderer to doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności w dziedzinie projektowania. Jury konkursu co roku wyłania najciekawsze realizacje wnętrz, te w pełni ukończone, jak również w fazie projektowej, w których zastosowano produkty firmy Pfleiderer z kolekcji Mood Stories oraz Mood Stories Comfort Collection.

Szeroki wybór kategorii

W konkursie zostało wyróżnionych siedem kategorii, w sześciu z nich zostanie nagrodzone I, II oraz III miejsce, z kolei w jednej kategorii (strefa kuchenna) jury przyzna wyróżnienie.

Oprócz atrakcyjnych nagród pieniężnych wygrać można również wartościowe wsparcie w budowaniu własnej marki. Nagrodami dodatkowymi są bowiem: udział w Akademii Biznesu Pfleiderer, profesjonalna sesja wizerunkowa oraz konsultacje w zakresie doradztwa strategicznego z Magdaleną Skibką.

Każdy zwycięzca będzie miał zapewniony pakiet komunikacyjny w kilku z najpopularniejszych mediów architektonicznych oraz wnętrzarskich w kraju.

Kategorie, do których można zgłaszać swoje projekty to:

  • Wnętrza hotelowe
  • Opieka zdrowotna
  • Wnętrza biurowe
  • Wnętrza edukacji zbiorowej
  • Wnętrza HORECA
  • Wnętrza mieszkalne
  • Strefa kuchenna (realizacje lub wizualizacje z użyciem cienkich blatów UltraFit i Duropal Compact)

W tej edycji konkursu firma Pfleiderer zdecydowała się przyznać również nagrodę specjalną – wyróżnienie Young Designer, zapraszając tym samym do udziału studentów architektury. Dla obiecujących młodych designerów przeznaczona jest nagroda pieniężna oraz pakiet wsparcia przy tworzeniu własnej marki.

Znane nazwiska w jury

Udział w konkursie to także niepowtarzalna szansa zaprezentowania swoich umiejętności znanym i cenionym w branży architektonicznej osobom.  

W tym roku prace będzie oceniać jury w składzie: Maja Ganszyniec (światowej klasy projektantka wnętrz, założycielka marki Nurt), Małgosia Czyńska (dziennikarka, krytyk sztuki i designu), Justyna Smolec (współwłaścicielka biura architektura&design), Mateusz Bartkowiak (Marketing & PR Manager CAD Projekt), przedstawiciele mediów — Anna Grużewska (redaktor naczelna Czas na Wnętrze) i Marcin Szczelina (redaktor naczelny Archisnob), jak również przedstawiciele Pfleiderer — Aldona Słapa-Nowacka (Design & Product Marketing Manager Pfleiderer), Aneta Cłapka (Product Manager Pfleiderer) i Małgorzata Kozak (Product Manager Pfleiderer).

Zapraszamy do udziału w konkursie i nadsyłanie swoich projektów. Przypominamy, że nadsyłać je można do 15 lutego 2024 roku.

Więcej na temat konkursu tutaj

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Kuchnia w stylu glamour

Kuchnia w stylu glamour

Warszawa | 10 maja 2021

Marzysz o funkcjonalnej, eleganckiej kuchni, której aranżacja zachwyca bogactwem