Zaproś kolor do wnętrza

Czerwień truskawek, lazurowy kolor wody, zieleń świeżo skoszonej trawy i niezliczone ilości odcieni kwiatów. Lato rozpieszcza kolorami, a one budują nasz dobry nastrój i dodają energii. Warto zatrzymać je na dłużej, przenosząc ulubione barwy do swoich wnętrz. Najmodniejsze kolory zamknięte w dekorach, znajdziesz teraz w nowej kolekcji Mood Stories od Pfleiderer.

Kolekcja Mood Stories to 10 wyjątkowych nastrojów stylistycznych, które odwołują się zarówno do aktualnych trendów i pewnych ponadczasowych stylów w projektowaniu, jak i do tego, co jest nam znajome, bliskie, co budzi w nas określone emocje i skojarzenia. W każdym z nastrojów czekają gotowe kompozycje dekorów ułożone w Sety, które można dowolnie rozwijać i uzupełniać lub potraktować jako gotową bazę. Proponowany przez Pfleiderer Mood Guide, to praktyczna mapa, która podpowiada, jakie rodzaje dekorów dobrze się ze sobą komponują, i zestawione razem, jaki pozwolą zbudować we wnętrzu nastrój. Gotowe propozycje, jakie znajdziemy w moodzie Color Burst w kolekcji Mood Stories, to świat stworzony dla odważnych dusz – pozwala urządzić wnętrze skłaniające do poszukiwania nowych rozwiązań, rozwijające wyobraźnię, a także pomagające w pracy twórczej. W tym nastroju znajdują się zestawienia dekorów tworzące palety kolorystyczne zbudowane na zasadzie kontrastu, jak również przejść tonalnych.

Energia koloru

Z całej palety dostępnych kolorów, nie ma pozytywniejszej barwy niż żółty. Kojarzy się on ze słońcem i ciepłem, radością i energią. Z powodzeniem można oprzeć na nim aranżację wnętrza, lub zastosować jako mocny akcent. W secie 01 w nastroju Color Burst znajdziemy fascynujący dekor Żółtko (U15579), który do aranżacji wnętrza wniesie powiew świeżości i wyzwoli w nas optymistyczny nastrój. Doskonale komponuje się z ciemnymi kolorami, jak Czerń Wulkaniczna (U12000), czy Inox Szary (F76112), które działają tonująco, ale jednocześnie nie odwracają uwagi od głównego bohatera aranżacji. Żółty kolor pomaga rozładować napięcie, a przebywanie w jego otoczeniu pobudza nas do działania. Doskonale sprawdzi się więc we wnętrzach, gdzie wyzwolona kreatywność jest mocno pożądana, np. w domowym biurze.

Pfleiderer

 

Odcienie nieba

Niebieski kolor jest barwą pełną symboliki, tj. czystość, świeżość, czy chłód, ale odnosi się również do kreatywności oraz dynamiki. Jego różne odcienie mogą nadać aranżacji wnętrza zupełnie inny ton – spokojny i nostalgiczny lub zupełnie przeciwnie, pełen temperamentu. W secie 08 niebieski kolor znajdziemy w dwóch wariantach – Granat Skagerrak (U18006) oraz Błękit Ciemny (U18004). Oba bardzo stonowane, nadadzą aranżacji wnętrza klimat pełen tajemniczości, sprzyjający relaksowi. Doskonałym kompanem jest dla nich dekor Bordo (U17031) w klasycznym odcieniu czerwonego wina i lekko przygaszona Zieleń Butelkowa (U19016). Wnętrze skąpane w tych barwach będzie niezwykle nastrojowe i klimatyczne.

Zupełnie odmienną aranżację z niebieskim kolorem stworzymy zaś na bazie setu 03. Tutaj Błękit Krystaliczna (U18003) łączy się z modną Miętą (U19006) tworząc świeżą i pełną finezji aranżację. To doskonała propozycja dla osób, które potrzebują pobudzających do działania bodźców. W połączeniu z dekorem Antracyt (U12290) z łatwością zbudujemy optymistyczną i niezwykle lekką w odbiorze aranżację wnętrza.

Piękno i jakość

Kolekcja Mood Stories to modne dekory, pozwalające zbudować we wnętrzu określony nastrój, idealnie dopasowany do naszych preferencji. Czymże jednak byłyby dekor bez solidnej i trwałej bazy, którą stanowi płyta drewnopochodna. Wykonana w przeważającej mierze z recyklingu oraz surowców drzewnych pozyskanych z certyfikowanych obszarów leśnych, pozwala troszczyć się o zasoby naturalne, nie ujmując piękna naszym wnętrzom. Mood Stories to także wysokiej jakości płyty, które zapewniają możliwość precyzyjnego cięcia. Dzięki temu możemy z powodzeniem stosować ją w nawet najbardziej kreatywnych i śmiałych projektach. Jej wysoka jakość i łatwość obróbki znacząco podnosi estetykę mebli oraz ich funkcjonalność, a stolarzom zapewnia przyjemną pracę. To wyjątkowa kolekcja wzornicza, pozwalająca tworzyć piękne i trwałe meble na lata.

Więcej na www.pfleiderer.pl

Pfleiderer

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Kuchnia w stylu glamour

Kuchnia w stylu glamour

Warszawa | 10 maja 2021

Marzysz o funkcjonalnej, eleganckiej kuchni, której aranżacja zachwyca bogactwem