ŁDF: Polski debiut

łódź | MARCIN MOŃKA

7 października 2014 | Design | Rzeczy | Wydarzenia |

Pracowali nad nią cenieni projektanci, także z Polski – Maja Ganszyniec, Tomek Rygalik, Paweł Jasiewicz i Krystian Kowalski. Od czwartku kolekcja „W ruchu” do zobaczenia na Łódź Design Festival.

Podczas tegorocznego Łódź Design Festival IKEA zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję PS „W ruchu”, która w sprzedaży pojawiła się 1 kwietnia tego roku. Powstała, po raz pierwszy w historii marki, przy współudziale polskich projektantów: Mai Ganszyniec, Pawła Jasiewicza, Krystiana Kowalskiego oraz Tomka Rygalika.

W czasie festiwalu, trwającego od 9 do 19 października będą mogli poznać bliżej kolekcję, którą cechuje mobilność i funkcjonalność. Elementy kolekcji doceniają nie tylko klienci – sekretarzyk autorstwa Mai Ganszyniec, Pawła Jasiewicza i Krystiana Kowalskiego otrzymał wyróżnienie „must have 2014”.

Dodatkowo, 18 października będą mogli wysłuchać wykładu pt. „Mniej Więcej” Tomka Rygalika, który zaprojektował stolik zintegrowany z lampą z kolekcji IKEA PS 2014. Wykład odbędzie się w ramach bloku „Design Alive Talks”.

Więcej: www.lodzdesign.com, www.ikea.com

IKEA PS 2014_LOdz_Design_Designalive2

Sekretarzyk_IKEA PS 2014_LOdz_Design_Designalive3

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: