Laufen Bespoke: Łazienka dopasowana do potrzeb

Dzisiejsze łazienki to prawdziwe małe sanktuaria. Odrzucenie sterylnych projektów na rzecz designu poskutkowało tym, że w tej najprywatniejszej z domowych (i nie tylko) przestrzeni pielęgnujemy ciało, ale też umysł.

Innowacyjne, a zarazem pełne pasji spojrzenie na wyposażenie łazienek poskutkowało stworzeniem kolekcji Laufen Bespoke dającej możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb klienta. Umywalki podblatowe, półblatowe, nablatowe lub z blatem, w różnych kształtach: od prostokątnych i okrągłych po owalne o różnej głębokości. Montowane na ścianie, we wnęce, z uchwytem na ręcznik lub bez – jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Przedmioty wykonano z materiału Solid Surface będącego połączeniem specjalnej mieszanki minerałów z wysokiej jakości żywicą. Właściwości powstałego materiału idealnie odpowiadają wyzwaniom, jakie stawia codzienne użytkowanie toalety. Produkty na zamówienie są błyskawicznie realizowane i gotowe do instalacji. Dodatkowo łatwa obróbka Solid Surface gwarantuje możliwość samodzielnego docinania produktu w miejscu docelowego montażu. Materiał jest wyjątkowo wytrzymały, odporny na zarysowania, uderzenia i działanie środków chemicznych. Możliwość odnowienia powierzchni wydłuża trwałość produktu i pozwala dłużej cieszyć się jego żywotnością.

Jednych z miejsc, gdzie można odnaleźć produkty Laufen jest nowopowstały warszawski Nobu Hotel. Są to między innymi: toaleta myjąca Riva, produkty z kolekcji KartelbyLaufen oraz produkty na zamówienie z oferty Laufen Bespoke.

Więcej na: www.laufen.pl

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

W nurcie minimal art

W nurcie minimal art

Warszawa | 21 września 2021

Proste, minimalistyczne formy baterii Omnires Contour zwracają uwagę detalem