Sztuka i funkcjonalność

Znany szwajcarski producent zaprezentował akcesoria łazienkowe, których zapragniesz! W dodatku Laufen Home Collection to seria siedmiu obiektów, które doskonale sprawdzą się w każdym domu.

Dzięki geometrycznej uniwersalności z łatwością wpiszą się w różnorodne aranżacje, a przemyślane kształty prędko staną się niekwestionowanym atutem wnętrza. Poznajcie Laufen Home Collection.

LAUFEN Home Collection
Wielościan Ikos jest efektem współpracy Laufen z fundacją Brasilea promującą wymianę kulturalną między Szwajcarią a Brazylią.

Laufen jest jednym ze światowych liderów branży wyposażenia łazienek, słynącym ze znakomitego designu, elegancji i niepowtarzalnego stylu. Firma powstała ponad 120 lat temu w szwajcarskim mieście Laufen i jest obecna w 170 krajach świata.

Produkty sygnowane marką Laufen to dzieła najwybitniejszych światowych projektantów, do których należą m.in. Peter Wierz, Andreas Dimitriardis, Ludovica i Roberto Palomba, Toan Nguyen, Konstantin Gricic, Patricia Urquiola i Marcel Wanders, Wiel Arets, Stefano Giovannoni, Hartmut Esslinger, Alberto Alessi.

Trio to trzy małe pojemniki o asymetrycznej i ultralekkiej konstrukcji.
Niewielka rzeźba Libro, doskonale ilustruje wszechstronność zastosowania poszczególnych elementów z serii Laufen Home Collection.
Delikatność i elegancja ceramiki znajduje swoje odbicie w Aurelio, małej tacce zaprojektowanej przez Alfredo Häberliego.
Baboon to projekt zrodzony ze współpracy Laufen z Akademią Sztuki i Projektowania w Bazylei, inspirowany afrykańskimi bębnami i etiopskimi podpórkami pod głowę.
LAUFEN Home Collection
W serii Val zaprojektowanej przez Konstantina Grcica znalazły się dwie tace, prostokątna i okrągła, charakteryzujące się bardzo cienkimi profilami oraz częściowo teksturowaną powierzchnią.
[box title=”

Newsletter

” style=”default” box_color=”#333333″ title_color=”#FFFFFF” radius=”3″ class=”newsletter-text” id=”newsletter-text”]

Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki! Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

[/box]

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

W nurcie minimal art

W nurcie minimal art

Warszawa | 21 września 2021

Proste, minimalistyczne formy baterii Omnires Contour zwracają uwagę detalem

Polskie wzornictwo docenione na świecie. Cerrad z nagrodami w konkursie A’ Design Award

Cerrad doceniony

Starachowice | 18 maja 2021

Polska marka z dwoma nagrodami w międzynarodowym konkursie A’ Design Award