Technologia do mebli. Wyjątkowa jak Ty

W każdym meblu tkwi potencjał, a każdą przestrzeń można perfekcyjnie zagospodarować. Nowoczesna technologia meblowa pozwala na podkreślenie indywidualności użytkowników mebli i sprawia, że już samo sięganie do szaf czy szuflad staje się prawdziwą przyjemnością.

Drzwi szafy, które cicho się domykają i szeroko otwierają, zapewniając wygodny dostęp do całej zawartości. Piękne szuflady wysuwające się bezgłośnie po delikatnym naciśnięciu na front, uporządkowane dzięki pomysłowym organizerom. Efektywnie wykorzystany cały potencjał przestrzeni do przechowywania, gdzie wszystko ma swoje miejsce i jest łatwo dostępne. To już nie tylko wizja, ale realna koncepcja idealnego wnętrza z perfekcyjnie zorganizowaną, funkcjonalną i estetyczną zabudową meblową.

Technologia spotyka design

Styl we wnętrzu oraz można wyrazić na wiele sposobów. Nie tylko kolorem, fakturą czy materiałem. Wszystko to jest w zasięgu ręki dzięki inteligentnej technice, która jest subtelna i dyskretna, a jednak porusza meble, wytłumia odgłosy ich pracy, potrafi podkreślić ich komfort użytkowania i wydobyć ich niezwykłe piękno.

Zawias Sensys

To właśnie dzięki doskonałej technice można dziś realizować nowoczesne i wyjątkowe projekty mebli. Ważne, aby zostawała ona całkowicie niewidoczna, a jednocześnie nie ograniczała wizji projektanta. W meblu każdy detal ma znaczenie – począwszy od designerskiego frontu, na subtelnym i funkcjonalnym okuciu skończywszy.

Komfortowa cisza w domowym wymiarze

W kontekście projektowania mebli absolutnym priorytetem jest wygodna użytkowania i optymalne dopasowanie do potrzeb użytkowników. Nowoczesne systemy meblowe muszą sprostać wyzwaniu, jakim jest efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, by zyskać jak najwięcej cennego miejsca do przechowywania. Nawet w małych wnętrzach drzemie potencjał, który można zagospodarować dzięki inteligentnym systemom.

Hettich
System do szaf przesuwnych TopLine XL

Komfortowa przestrzeń zabudowy jest radością samą w sobie, ale dodatkowa przyjemność to jej sprawna i bezgłośna praca. Domowej ciszy nie zakłócimy uciążliwym uderzaniem frontów przesuwnych jeżeli za ich prowadzenie będzie odpowiadał nowoczesny system TopLine XL firmy Hettich, wyposażony w Silent System, który jest skuteczny nawet w przypadku dużych 4-skrzydłowych szaf. Ciche otwieranie i domykanie możemy zapewnić również w przypadku szuflad, nawet jeżeli wymarzyliśmy je sobie w opcji bez uchwytów.

Szuflada zmienia oblicze

W nowoczesnej zabudowie meblowej design kryje się również za frontem szuflad, które potrafią zachwycić, podobnie jak wyszukany fornir, akryl czy atrakcyjna sylwetka mebli. Z założenia od szuflad oczekujemy funkcjonalności i wytrzymałości jednak aspekt designu coraz częściej nabiera ogromnego znaczenia. Szuflady  muszą być równie atrakcyjne wizualnie jak cała zabudowa meblowa.

Hettich
Szuflada AvanTech YOU

Odpowiedzią na te potrzeby jest szuflada AvanTech YOU – szuflada cienkościenna, w której kluczowe jest urzeczywistnianie pomysłów projektanta i użytkownika. Bogactwo opcji w zakresie personalizacji oraz kolorów, kształtów i faktur sprawia, że każdy może stworzyć szufladę taką jak lubi. Zaś atrakcyjne akcenty takie jak profile dekoracyjne i ozdobne wypełnienia nadają zwykłym zdawałoby się szufladom elegancji i smaku.

Spotkajmy się na targach Warsaw Home & Contract 2021

Technologia do mebli jest naszą pasją. Jednak najlepiej doświadczyć jej na żywo. Miniony rok uniemożliwił nam spotkania offline. Sprawił, że poszukiwanie nowinek branżowych i inspiracji stało się co najmniej utrudnione. Tym bardziej cieszymy się na pierwszą od dłuższego czasu możliwość spotkania z Wami. Targi Warsaw Home to największe w Polsce spotkanie branży wnętrzarskiej. Okazja do spotkania z profesjonalistami, eksplorowania i doświadczenia na własnej skórze nowych rozwiązań w meblarstwie, a przy okazji możliwość sprawdzenia „co w branży piszczy”. Znajdziecie nas w hali D na stoisku D1.101. Do zobaczenia!

Hettich

Więcej informacji o naszych produktach na stronie www.hettich.com

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: