Bazardo. Nowa polska marka na rynku mebli ogrodowych

Na rynku zadebiutowała nowa polska marka premium mebli ogrodowych. Bazardo startuje z trzema kolekcjami dla osób ceniących najwyższą jakość produktów, tworzonych z dbałością o środowisko naturalne.

– Markę Bazardo stworzyliśmy po to, aby pomóc naszym klientom w wykreowaniu idealnej dla nich strefy wypoczynku. Głęboko wierzymy bowiem w to, że warto żyć tu i teraz, skupiając się na tym, co jest naprawdę ważne. Dlatego tak bliska jest nam idea slow life. Tworzymy nie tylko produkt, ale przede wszystkim pomagamy klientom w stworzeniu miejsca, w którym będą czuć się komfortowo – mówi Bartosz Zarzycki z Bazardo.

Bazardo tworzy meble ogrodowe dla osób, które szukają najwyższej jakości, stylowych i ponadczasowych produktów do ogrodu, patio czy tarasu. Marka oferuje trzy kolekcje mebli – Linea, Anello i Ellisse. Do ich budowy wykorzystała egzotyczne drewno iroko, gatunek charakteryzujący się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu tak dobrze nadaje się do kolekcji ogrodowych klasy premium. Elementy stalowe mebli wykonane są z niezwykle odpornej na czynniki zewnętrzne stali austenitycznej.

Do swoich mebli Bazardo używa tkanin od amerykańskiej marki Sunbrella i włoskiej Mariaflora.

Więcej na: www.bazardofurniture.com

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Jest mocno niszowo!

Jest mocno niszowo!

Poznań | 1 lipca 2022

Rozmawiamy z Cyrylem Zakrzewskim, którego meble podbiły targi w Mediolanie