Balma na targach Orgatec

Marka Balma z sukcesem zaprezentowała się w dniach 25-29 października na biurowych targach Orgatec w Kolonii prezentując swój sztandarowy system Balma PLUS.

Współcześnie obserwujemy szereg zmian dotyczących tego w jaki sposób oraz gdzie pracujemy. Coraz częściej chcemy pracować w zgodzie z samym sobą. Dlatego w pracy dbamy o zdrowie, dobre samopoczucie, relacje. Nauczyliśmy się jak ważny jest ruch. Pracujemy przy biurkach z regulacją wysokości, wzmacniamy mięśnie na specjalnie do tego przeznaczonych pufach czy piłkach, dokumenty z drukarki odbieramy na drugim końcu korytarza, na powrót wymieniamy się informacjami ze współpracownikami twarzą w twarz. Wszystko po to, żeby zachować równowagę również w pracy. System Balma PLUS jest odpowiedzią na te potrzeby.

System Balma PLUS pomaga kreować środowisko przyjazne pracownikom. Komfort akustyczny, możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji, miękkie, tapicerowane elementy systemu, biurka z elektryczną regulacją wysokości, bogactwo akcesoriów umożliwiających personalizację, wszystko to sprawia, że mamy możliwość pracować naprawdę po swojemu.

Więcej na: www.balma.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Aranżuj przestrzeń wokół siebie

Balma Stepps

Poznań | 26 września 2018

Modułowy system regałów projektu Piotra Kuchcińskiego.

Wielkopolska Akademia Architekta

Akademia Architekta

poznań | 15 października 2014

Spotkanie architektów i projektantów w Concordii Design.