Stolarstwo mądrze nowoczesne

Anegre to stolarstwo przyszłości: spersonalizowane, na miarę dynamicznie zmieniających się potrzeb, mądrze nowoczesne i oparte na doświadczeniu. – W Anegre, realizując każdy, nawet najbardziej złożony projekt mebli na zamówienie, nigdy nie tracimy z oczu detalu. To on wpływa na doświadczenie naszych produktów. Pragniemy, aby zawsze było ono wyjątkowe. Indywidualny wymiar zwykle jest tym najdoskonalszym, dlatego też za każdym razem stanowi dla nas punkt wyjścia – mówi Marcin Żygadło, założyciel Anegre.

Pracownicy marki, wysoce wykwalifikowani rzemieślnicy związani  z Anegre od ponad dekady, łączą walory tradycyjnego rzemieślnictwa z nowoczesnym stolarstwem najwyższej próby. W podwrocławskim Strzelinie powstają zarówno meble łazienkowe i kuchenne, jak i szafy oraz garderoby. Do oferty marki należy również realizacja całych wnętrz mieszkalnych, biurowych, publicznych, czy hotelowych. Wyselekcjonowane materiały z jakich powstają marka pozyskuje od zaufanych dostawców z Polski, Niemiec i Włoch.

–  Każda nasza realizacja meblowa jest unikalna, tak jak wyjątkowy jest każdy projekt, który opracowujemy. Jesteśmy przekonani, że indywidualne podejście jest fundamentem nie tylko doskonałych produktów, ale także długofalowych relacji, które staramy się budować z klientami. W proces ten jesteśmy zaangażowani równie mocno, co w tworzone przez nas meble na wymiar – dodaje Paweł Ewiak, współzałożyciel i prezes zarządu Anegre.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Jest mocno niszowo!

Jest mocno niszowo!

Poznań | 1 lipca 2022

Rozmawiamy z Cyrylem Zakrzewskim, którego meble podbiły targi w Mediolanie