10 lat historii laptopów ZenBook motywem przewodnim 14. konkursu #CreateAsUs

Warszawa | Materiały promocyjne

16 czerwca 2021 | Wydarzenia |

Uniwersum ASUS symbolizuje liczba 10. Dziesięć lat obecności ZenBooka na rynku i dziesiątki osób, którym towarzyszy on na co dzień. Okrągła rocznica, połączona z pełnią lata oraz momentem, kiedy pierwszy raz od wielu miesięcy możemy odwiedzić ulubione miejsca i cieszyć się codziennością jest doskonałą przesłanką do świętowania i celebracji. Wszystko to z motywem przewodnim Zenologicznej Dziesiątki, której interpretacja zależy od fantazji i wyobrażeń młodych twórców.

Przestrzeń, w której do głosu dochodzi sztuka

Za nami 13. edycja konkursu #CreateAsUs, który nieprzerwanie wzbogaca polską scenę designu, ilustracji i technologii o nowe, kreatywne talenty. W 2020 roku, mając na uwadze pandemiczne ograniczenia, konkurs przeniesiono do sfery wirtualnej, rzucając młodym twórcom wyzwanie zobrazowania definicji „nowej normalności”.

– Także w tym roku pod parasolem #CreateAsUs pragniemy łączyć nie tylko współzawodnictwo, ale przede wszystkim dialog między twórcami z różnych dziedzin designu – mówią organizatorzy konkursu.

Jak być zauważonym? Jak szlifować swój unikalny styl? W jaki sposób korzystanie, z nowoczesnych technologii, przenieść „warsztat” na wyższy poziom twórczej wyjątkowości? W dyskusje z młodymi twórcami włączają się ambasadorzy #CreateAsUs, zaś sprzęt ASUS pomaga im w łączeniu technologii ze swoim twórczym DNA.

Praca Ani Augustynowicz, Augustynki, ambasadorki #CreateAsUs

Daj się zainspirować i inspiruj innych

Organizatorzy konkursu zachęcają młodych twórców do dialogu zapraszając w oniryczną podróż do kosmicznej krainy Zenology, będącej połączeniem mitycznej krainy ze światem nowoczesnej technologii, wyrażanej pod postacią laptopów ASUS ZenBook.

Przewodnikami (niekoniecznie duchowymi) w tej niezwykłej wyprawie, napędzanej nieograniczonymi pokładami kreatywności, będą ambasadorki konkursu: Ania Augustynowicz (Augustynka), Pola Augustynowicz, Basia Flores, Martyna Nejman oraz Ania Rudak. Wraz z uczestnikami wykreują one platformę wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń zachęcając do otwartości, odwagi i po prostu… zabawy sztuką!

Swoje prace młodzi twórcy mogą wysyłać do 5 lipca, do godz. 23:59. Po tym terminie jury, w którego gronie zasiadają Adam Żelazko, Alek Morawski (Lis Kula) oraz Piotr Kopik, wybierze laureatów konkursu #CreateAsUs oraz osoby wyróżnione. Główną nagrodę stanowi laptop ZenBook Pro Duo 15 OLED, zaś zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymują nagrody pieniężne. Jury przyzna także 10 wyróżnień.

ASUS ZenBook Pro Duo 15 OLED

ASUS ZenBook Pro Duo 15 OLED to wyjątkowo wydajny, lekki i elegancki laptop zapewniający produktywność i kreatywność na najwyższym poziomie. To laptop dla twórców, który posiada niesamowity ekran dotykowy OLED z podświetleniem LED o rozdzielczości UHD, a także ScreenPad™ Plus – dodatkowy ekran dotykowy UHD z najnowszym mechanizmem nachylenia, który gwarantuje wygodę, ergonomię i płynność pracy. W maksymalnej konfiguracji ZenBook Pro Duo 15 OLED jest napędzany ośmiordzeniowym procesorem Intel® Core™ i9 oraz kartą graficzną NVIDIA® GeForce RTX™ 3070.

Więcej o 14. edycji konkursu #CreateAsUs / Zelonogy Wallpapers 2021 znajdziecie na: www.createasus.pl

CreateAsUs

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

NVIDIA Studio – wydajne laptopy i komputery stacjonarne dla twórców

Twórz gdziekolwiek

Warszawa | 16 października 2020

NVIDIA Studio – wydajne laptopy i komputery stacjonarne dla twórców