Znamy laureatów Design Alive Awards 2014! [zdjęcia]

6 listopada w poznańskiej Concordii Design Kapituła Design Alive Awards 2014 wybrała laureatów trzeciej edycji konkursu. Obrady jury były niezwykle burzliwe i trwały wiele godzin. Kogo ostatecznie wybrano?

To na razie tajemnica. Nazwiska zwycięzców w kategoriach Animator, Kreator i Strateg 2014 poznamy już 4 grudnia na uroczystej gali w Warszawie. Tego dnia „Design Alive” wręczy też nagrody w Plebiscycie Czytelników.

Obrady odbyły się w składzie: przewodnicząca Kapituły Ewa Trzcionka (redaktor naczelna „Design Alive”), Krystyna Łuczak-Surówka (krytyk designu), Ewa Voelkel-Krokowicz (prezes zarządu Concordia Design), Przemo Łukasik (architekt Medusa Group), Iwona Gach (dyrektor marketingu „Design Alive”), Oskar Zięta (projektant i naukowiec) oraz Małgorzata Żmijska (dyrektor programowa Łódź Design Festival).

– Kapituła w nowym składzie sprawdziła się i dla nas jako organizatorów jest sukcesem tej edycji. Takiego zaangażowania ze strony jurorów życzyłabym każdemu konkursowi, który ma na celu wyważony i dojrzały werdykt. Zwłaszcza, gdy wybiera się spośród grupy nominowanych, w której każdy mógłby być laureatem – podkreśla przewodząca obradom Ewa Trzcionka.

Design Alive Awards to nagrody przyznawane od 2012 roku za oryginalną i kreatywną umiejętność odpowiadania na potrzeby człowieka. Twórcy zostają uhonorowani w trzech kategoriach – Animatora, Kreatora oraz Stratega. Trofea zaprojektowane przez Oskara Ziętę wręczymy już 4 grudnia w Warszawie na gali rozdania Design Alive Awards.

Sponsorzy:
Barlinek, Paged, Schattdecor, Siemens, tołpa

Partnerzy:
Concordia Design, Zieta Prozessdesign, Ultrabrand

Współpraca redakcyjna:
RMF Classic

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020 i głosujcie

Głosujcie!!!

Warszawa | 11 listopada 2020

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020

Słodowa. Gastronomiczna twarz Concordii Design

Słodowa

Wrocław | 21 września 2020

Gastronomiczna twarz Concordii Design