Znamy zwycięzców Plebiscytu Czytelników DESIGN ALIVE AWARDS 2014!

Dokładnie o północy zakończyliśmy przyjmowanie głosów w Plebiscycie Czytelników Design Alive Awards 2014. Największą ilość ważnych głosów otrzymali: Michał Kubieniec i Dominik Tokarski w kategorii Animator, Michał Wójcik w kategorii Strateg oraz Agata Kulik-Pomorska i Paweł Pomorski w kategorii Kreator.

Przez cały tydzień Nominowani walczyli o głosy czytelników Design Alive, swoich współpracowników, fanów, klientów, miłośników, przyjaciół i krewnych. Już po raz drugi w historii konkursu głosowanie w Plebiscycie Czytelników Design Alive Awards odbywało się poprzez Internet. Sytuacja zmieniała się dynamicznie z godziny na godzinę, przede wszystkim za sprawą niezwykłej aktywności czytelników i samych kandydatów na Facebooku. – Oblężenie portalu designalive.pl oraz naszego profilu na Facebooku w czasie trwania Plebiscytu sięgało zenitu. To wspaniałe, że konkurs budzi aż takie emocje. Nagrody w Plebiscycie Czytelników są szczególne, bo są wyrazem autentycznego uznania i sympatii naszych czytelników – mówi Iwona Gach, dyrektor marketingu „Design Alive”.

Ostatecznie największą liczbę ważnych głosów w poszczególnych kategoriach otrzymali: twórcy konceptu Geszeft, Michał Kubieniec i Dominik Tokarski w kategorii Animator; prezes Bytom S.A. Michał Wójcik w kategorii Strateg oraz w kategorii Kreator Agata Kulik-Pomorska i Paweł Pomorski z grupy Malafor. Laureaci Plebiscytu odbiorą nagrodę w postaci medalu pokrytego trzema mikronami miedzi autorstwa Oskara Zięty już 4 grudnia podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie.

To jednak nie koniec emocji. Dzisiaj w poznańskiej Concordia Design obraduje Kapituła Konkursu w składzie: Ewa Trzcionka (przewodnicząca), redaktor naczelna magazynu „Design Alive”; dr Krystyna Łuczak-Surówka, krytyk designu; Ewa Voelkel-Krokowicz, prezes Concordia Design; Iwona Gach, dyrektor marketingu i reklamy „Design Alive”; Przemo Łukasik, architekt Medusa Group; Oskar Zięta, projektant i naukowiec oraz Małgorzata Żmijska, dyrektor programowa Łódź Design Festival. Jurorzy wybiorą spośród 30 nominowanych wybitnych osobowości świata designu, architektury, mody i sztuki tegorocznych zwycięzców Design Alive Awards przyznają tytuł Animatora, Kreatora i Stratega Roku 2014. Zwycięzców poznamy i nagrodzimy statuetkami także 4 grudnia.

Sponsorzy:
Barlinek, Paged, Schattdecor, Siemens, tołpa

Partnerzy:
Concordia Design, Zieta Prozessdesign, Ultrabrand

Współpraca redakcyjna:
RMF Classic

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: