Rusza Design Alive Awards 2020! Poznajcie jurorów

Zaczynamy dziewiątą edycję nagród Design Alive Awards. Zanim przedstawimy tegorocznych nominowanych, przede wszystkim musicie poznać Kapitułę Konkursu, która wybierze Kreatora, Animatora i Stratega edycji 2020.

Design Alive Awards to doroczne nagrody przyznawane przez magazyn „Design Alive” wybitnym osobowościom z branży kreatywnej. W tym roku już po raz dziewiąty chcemy docenić twórców za umiejętność odpowiadania na potrzeby zmieniającego się świata i społeczeństwa, za odważne współtworzenie marek, usług, produktów i przestrzeni, za inspirowanie swoich odbiorców i chęć dzielenia się wiedzą. Spośród trzydziestu nominowanych Kapituła konkursu wybierze Kreatora, Animatora i Stratega Roku 2020, zaś Czytelnicy będą mieli możliwość zagłosować na swoich faworytów w internetowym plebiscycie.

Kapitułę Design Alive Awards tworzą w tym roku: Ewa Voelkel-Krokowicz – prezes spółki Pro Design i właścicielka Concordii Design z siedzibami w Poznaniu i Wrocławiu, ubiegłoroczna zwyciężczyni DAA w kategorii Animator; Justyna Kosmala – restauratorka, współwłaścicielka sieci „Charlotte”; Marta Niemywska-Grynasz – projektantka, założycielka Grynasz Studio; Jan Bajtlik – artysta multidyscyplinarny, ubiegłoroczny zwycięzca DAA w kategorii Kreator; Dawid Grynasz – projektant, założyciel Grynasz Studio; Piotr Kalinowski – architekt wnętrz, założyciel pracowni MIXD; Oskar Zięta – projektant, naukowiec, założyciel marki Zieta; Wojciech Trzcionka (przewodniczący Kapituły) – p.o. redaktora naczelnego „Design Alive”. Więcej o jurorach: tutaj

Nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach: Kreator – za kreatywną pracę projektową w dziedzinie designu, architektury, mody; Strateg – za korzystanie z designu w zarządzaniu i budowaniu marki oraz Animator – za promocję i rozwój designu w Polsce. Zwycięzcy konkursu, jak co roku, otrzymają statuetkę stworzoną przez projektanta i naukowca Oskara Ziętę. Obiekt jest pokryty trzema mikronami szlachetnego materiału – miedzi. Niezabezpieczona lakierem, czuła na każdy dotyk statuetka to symbol otwartości na ludzi i ich piękne idee.

Dziękujemy partnerom, firmom Schattdecor i Zieta oraz Concordia Design za wsparcie i zaangażowanie w realizację Design Alive Awards 2020. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020 i głosujcie

Głosujcie!!!

Warszawa | 11 listopada 2020

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020

Design, przyjaciele i śpiew

Design i śpiew

Warszawa | 5 grudnia 2019

Wielkie świętowanie! Urodzinowa gala Design Alive Awards

Design Alive Awards 2019 Znamy zwycięzców!

Zwycięzcy!

Warszawa | 4 grudnia 2019

Design Alive Awards 2019 rozdane. Znamy laureatów

Design Alive Awards 2019. Ruszamy!

Ruszamy!

Warszawa | 12 listopada 2019

Design Alive Awards 2019. Poznajcie nominowanych

Gala Design Alive Awards 2018

Nasi bohaterzy

Warszawa | 13 grudnia 2018

Gala Design Alive Awards 2018. Święto kreatywnego myślenia.