Z pasji do polskiego wzornictwa

Oryginalny, funkcjonalny i wysokiej jakości – taki jest dzisiaj polski design. Euforma, zrodzona z pasji do rodzimego wzornictwa, od samego początku prezentuje i dystrybuuje najlepsze i najciekawsze polskie marki. Rezultat tych działań to cztery stacjonarne showroomy w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach i Warszawie oraz sklep internetowy z kompleksową ofertą mebli, oświetlenia oraz dodatków do wnętrz pochodzącą od ponad 60 najlepszych polskich producentów

Pomysł na Euformę to wynik doświadczeń zebranych na polskim rynku meblowym. Chcąc wyposażyć wnętrze w dobrze zaprojektowane i dobrej jakości meble, trzeba odwiedzić zazwyczaj kilka lub nawet kilkanaście miejsc – każde z nich ma wyspecjalizowaną ofertę. W dodatku konieczna jest wiedza na temat istnienia tych miejsc i rozeznanie w ich ofercie. Z pomocą czasami przychodzą projektanci wnętrz, jednak wielu klientów nadal urządza swoje mieszkanie samodzielnie. Na podstawie tych obserwacji powstał pomysł stworzenia miejsca, w którym wszyscy miłośnicy dobrego wzornictwa znajdą produkty najlepszych polskich marek. Warszawski salon Euformy to miejsce zarówno dla architektów, jak i klientów indywidualnych.

W salonach Euformy klienci mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko opowiedzą o produkcie, ale również doradzą przy jego wyborze. Euforma to pierwsze showroomy w Polsce, które posiadają tak kompleksową ofertę wyposażenia wnętrz „made in Poland”. Znajdziemy tu najlepsze polskie projekty – zarówno klasyki polskiego designu, takie jak fotel „RM58” projektu Romana Modzelewskiego, jak i reprezentantów współczesnego wzornictwa autorstwa takich projektantów jak Tomek Rygalik, Piotr Kuchciński czy projektantów z Grupy Tabanda. Wraz z nieustającym rozwojem Euforma wciąż zaskakuje i wybiera polskie marki, które charakteryzuje unikatowe wzornictwo, funkcjonalność oraz jakość. W ofercie jednego z największych stacjonarnych showroomów w Polsce znajdują się produkty zarówno największych producentów polskich mebli i oświetlenia, jak na przykład Noti, Paged, Iker, Comforty, Fameg, jak i te stworzone przez mniejsze, młode marki – Doki, Phormy czy Tamo.

www.euforma.pl

Euforma _designalive - 10

Euforma_designalive - 9

Euforma_designalive - 8

Euforma_designalive - 7

Euforma_designalive - 4

Euforma _designalive - 2

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Jest mocno niszowo!

Jest mocno niszowo!

Poznań | 1 lipca 2022

Rozmawiamy z Cyrylem Zakrzewskim, którego meble podbiły targi w Mediolanie