Wygraj wejściówkę na Łódź Design Festiwal

ŁÓDź | REDAKCJA

1 października 2016 | Design | Wydarzenia |

Najważniejsze polskie wydarzenie poświęcone designowi rozpocznie się 13 października. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na Łódź Design Festival. Będziecie je mogli wygrać w środę 5 października.

W konkursie do wygrania mamy kilka wejściówek. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nich, trzeba odpowiedzieć na pytanie: W którym roku odbyła się pierwsza edycja festiwalu? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres konkursy@designalive.pl w środę 5 października pomiędzy godz. 10.00 a 11.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako dwudzieste trzecie, trzydzieste dziewiąte, pięćdziesiąte pierwsze i siedemdziesiąte (decyduje godzina spłynięcia mejla).

Aby wziąć udział w konkursie należy także nasze konto na Facebooku: designalive.pl. Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

***
Konkurs został zakończony, dziękujemy za udział. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą e-mailową.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: