Wygraj sofę Swyft: innowacyjny mebel, który odnajdzie się w każdym wnętrzu

Yestersen we współpracy z marką Swyft organizuje konkurs, w którym do wygrania jest trzyosobowa sofa Swyft! Poznaj innowacyjną kanapę, która zmieści się w kompaktowym pudełku i odnajdzie się w każdym wnętrzu – a złożysz ją samodzielnie, bez użycia narzędzi!

Swyft powstał dzięki rewolucyjnemu podejściu projektantów, rzemieślników i strategów do tworzenia mebli wysokiej jakości. Ucieleśnia wszystko, co współcześni ludzie kochają najbardziej – wygodę, jakość, uczciwość i zrównoważony rozwój.

Sofa Swyft mieści się w pudełku i można ją w pojedynkę, bez żadnych narzędzi, złożyć w 5 minut. Produkty Swyft są zaprojektowane z myślą o łatwym transporcie, magazynowaniu i składaniu. Przemyślana specjalnie po to, by zapakowana w karton była łatwa do przeniesienia samodzielnie i nie angażowała do wniesienia sztabu ludzi. Ostatnie, ważnym było, by sofę mogła złożyć jedna osoba, bez narzędzi, w krótkim czasie. Postawione wyzwanie stało się rzeczywistością.

Dowiedz się jak wygrać sofę Swyft!

konkurs_yest_designalive

Weź udział w konkursie na Instagramie i wygraj sofę Swyft Model 01! Wystarczy, że opublikujesz komentarz pod postem konkursowym na profilu yestersen, oznaczysz dwóch znajomych i odpowiesz na pytanie konkursowe: „Przekonaj nas, dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś wygrać sofę Swyft! Puść wodze wyobraźni – wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź!”

By wziąć udział w konkursie:

1. Upewnij się, że obserwujesz konto @yestersen i @swyft_home na Instagramie
2. W komentarzu pod postem konkursowym na profilu @yestersen dostępnym tutaj oznacz dwóch znajomych i odpowiedz na pytanie konkursowe: „Przekonaj nas, dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś wygrać sofę Swyft!”. Wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź!

Konkurs trwa do 10 sierpnia!

Więcej informacji i regulamin konkursu: ystr.sn/konkurs-swyft-yestersen

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Koniec Yestersena

Koniec Yestersena

Warszawa | 12 lipca 2022

Znany e-commerce z unikalnymi meblami od kultowych marek znika z rynku

Karol Misztal. Aviator

Karol Misztal. Aviator

Warszawa | 29 grudnia 2021

Kim jest twórca Yestersena? Oto historia człowieka biznesu kochającego design

Będziemy silniejsi

Będziemy silniejsi

Warszawa | 29 grudnia 2021

Rozmawiamy z Mateuszem Juroszkiem, 34-letnim miliarderem, inwestorem Yestersena