Wszystko, co musisz wiedzieć o oświetleniu. Nowy katalog AQForm już jest!

Czernichów | Tekst promocyjny

27 kwietnia 2022 | Design | Polecane |

Jedno miejsce, wiele możliwości – tysiące kombinacji, najcenniejsze wskazówki dotyczące oświetlenia, parametry techniczne i nowości produktowe. Tak właśnie wygląda nowy katalog AQForm!

Czy można w jednym miejscu zawrzeć wszystko? Zdecydowanie tak! Polski producent oświetlenia przygotował nowy katalog AQForm. 560 stron, które pomogą Ci w codziennej pracy. Dobrze przygotowany katalog jest wygodnym narzędziem i inspiracją w projektowaniu. Daje architektom wiele możliwości, które ułatwiają podejmowanie decyzji w wyborze oświetlenia.

Projektowanie oświetlenia

Światło pełni w naszym życiu niezwykle ważną rolę. Wystarczy przypomnieć sobie dni, kiedy jest pięknie i słonecznie – wtedy chce nam się więcej, prawda? Z oświetleniem jest podobnie. Tylko to dobrane właściwie, odpowiadające miejscu i naszym potrzebom pozwoli nam komfortowo funkcjonować i efektywnie realizować zadania. Niezależnie czy jesteśmy w domu, czy w biurze to znacznie lepiej nam się pracuje, kiedy mamy dobrze oświetloną przestrzeń biurka. Podobnie z odpoczynkiem — światło powinno tworzyć miłą atmosferę relaksu.

Nowy katalog AQForm

Katalog – niezbędne narzędzie w projektowaniu

Zespół AQForm podszedł do projektu jak do narzędzia pracy, bo obok webinarów i szkoleń to właśnie katalog stanowi dla architektów wygodne źródło, zarówno inspiracji, jak i informacji o produktach. W najnowszym katalogu AQForm można znaleźć praktycznie wszystko na temat oświetlenia. Cała treść przekazana jest w sposób przystępny, a przede wszystkim konkretny i przejrzysty, co zdecydowanie ułatwia realizować projekty.

 – Tworząc nowy katalog, wsłuchaliśmy się w potrzeby architektów. Chcieliśmy dać im narzędzie, które kompleksowo pomoże w projektowaniu. Skupiliśmy się na prezentacji produktu, jego parametrów, montażu oraz możliwości. Pokazaliśmy setki proponowanych kombinacji. Wykorzystaliśmy ponad 400 zdjęć, żeby zaprezentować nasze produkty, a to wszystko na 560 stronach – mówi o projekcie Barbara Olesiak-Kasparek, marketing manager AQForm.

Nowości produktowe

Katalog, pełen oświetleniowych inspiracji, to zbiór nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą postawić w dobrym świetle każde wnętrze. Jeszcze więcej opraw dekoracyjnych, całkiem świeża kolekcja opraw do użytku zewnętrznego, nowe propozycje w zakresie szynoprzewodów i nie tylko! AQForm stale rozwija koncepcje i technologie, dlatego w nowym katalogu znajdziemy przeszło 150 nowych produktów. Nowości, które zaskoczą nie tylko formą, ale i materiałem.

Najnowszy katalog AQForm dostępny jest u dystrybutorów oferujących produkty z oferty marki oraz do pobrania na stronie.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Modern Ball. To idealne połączenie technologii i wzornictwa

Modern Ball

Czernichów | 20 października 2020

Nowa kolekcja zaprojektowana dla AQForm przez studio Dechem

Nowości AQForm. Trendy w oświetleniu

Trendy w oświetleniu

Czernichów | 29 czerwca 2020

Nowości AQForm. Technologia z nowoczesnym wzornictwem u boku


Teatr światła nagrodzony

Nagroda dla AQForm

Czernichów | 9 lutego 2020

Showroom polskiej marki nagrodzony przez jury konkursu iF DESIGN AWARD 2020