Świetlne nowości od AQForm

Czernichów | Tekst promocyjny

19 czerwca 2023 | Design | Polecane |

Ryflowane szkło, minimalistyczna forma, a może oświetlenie zadaniowe? Wiosna w AQForm przyniosła wiele nowości!

Marka AQForm wraz z nadejściem wiosny zaktualizowała swoją ofertę. Najpopularniejsze kolekcje opraw doczekały się rozszerzenia, pojawiło się też kilka nowości zarówno w kategorii oświetlenia zadaniowego, jak i dekoracyjnego czy zewnętrznego. Dziś wybierając oświetlenie nie musimy decydować się czy ważniejsze są dla nas parametry techniczne, czy wygląd oprawy. AQForm od lat udowadnia, że design i technologia tworzą zgrany duet!

Projektując oświetlenie we wnętrzu warto mieć na uwadze to, jaką funkcję będzie pełniło w danej przestrzeni. Z drugiej strony nie należy zapominać o spójności wizualnej.

Polski producent oświetlenia, marka AQForm, nie tylko pokazuje, że technologia i forma wizualna idą w parze, ale także oferuje jeszcze więcej możliwości do wyboru!

Popularne oprawy w nowej odsłonie

Idealne oświetlenie zadaniowe? RAFTER points skutecznie zaakcentuje wybrany detal bez rozświetlenia przestrzeni wokół. Ta rodzina opraw została uzupełniona o nową wersję RAFTER points LED spot/surface  z puszką oraz dwie dodatkowe długości montowane natynkowo.

Jeśli natomiast zależy nam na eleganckiej, niewielkiej oprawie, to PET next mini rift będzie idealnym wyborem i bardzo dobrze sprawdzi się jako oświetlenie zadaniowe lub akcentujące. Dzięki możliwościom doboru korpusu o długościach od 20 do 100 cm oraz łączenia różnych kolorów wykończenia, w obrębie jednej oprawy, będzie doskonałym dodatkiem do wnętrz w różnych stylach. Do rodziny PET dołączył również PET E27, oprawa dekoracyjna na wymienne źródła światła, dostępna w aż trzech sposobach montażu: wpuszczanym, natynkowym i zwieszanym.

AQForm_designalive

AQForm do zadań specjalnych

Doskonała wydajność, skuteczna ochrona przed olśnieniem, a przy tym ponadczasowe wzornictwo powoduje, że  PUTT move zaciera granice między oświetleniem dekoracyjnym a architektonicznym.  Jest to wpuszczany spotlight w wersji ruchomej z kilkoma kątami świecenia do wyboru. Uzupełnieniem tej rodziny opraw jest wersja PUTT hermetic, która charakteryzuje się wysoką klasą szczelności IP54/20. Doskonale poradzi sobie w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością, takich jak np. łazienki. Oprawa występuje w dwóch rozmiarach: mini i midi oraz w wersji ruchomej.

To nie jedyna propozycja oświetlenia łazienkowego! THIN TUBE twist – to specjalista od oświetlenia twarzy, którego parametry idealnie sprawdzą się w domach, hotelach i restauracjach.  

Oświetlenie jako dekoracja

Kolekcja IKI również doczekała się rozszerzenia! Pokazana premierowo w dwóch nowych wersjach podczas EUROLUCE 2023 w ramach Salone del Mobile. Milano wywołała duże zainteresowanie wśród odwiedzających stoisko AQForm. IKI round E27 suspended i IKI round wall, dzięki swojemu dekoracyjnemu charakterowi, poszerzają możliwości tworzenia eleganckich wnętrz w domu, restauracji, kawiarni czy w innych przestrzeniach wymagających nastrojowego i subtelnego oświetlenia. A jeśli jesteście fanami ryflowanego szkła, to kolekcja MODERN GLASS zyskała właśnie ten rodzaj wykończenia. Dzięki temu oświetlenie zadaniowe jest teraz nie tylko skuteczne, ale też świetnie odpowiada na obecne trendy wnętrzarskie.

Oprawy do zastosowania zewnętrznego

AQForm proponuje nie tylko oprawy do wnętrz, ale również do użytku zewnętrznego. Odświeżony wzór ONLY round mini exterior, sprawdzi się rozświetlając otoczenie wokół domu. Posiada wysoką klasę szczelności, a wersja wpuszczana wymaga bardzo mało miejsca (wysokość montażowa < 80 mm). Oferta została rozszerzona też o nową długość oprawy DART, liczącą aż 100 cm! Zaakcentowanie ulubionych elementów w ogrodzie nie będzie teraz stanowić żadnego problemu.

Wiosna przyniosła w AQForm sporo nowości, dzięki temu wybór jest jeszcze większy! Wzornictwo opraw daje szereg możliwości łączenia ze sobą różnych kolekcji, a co za tym idzie zadbanie o oświetlenie warstwowe we wnętrzu. To sprawi, że nasza przestrzeń będzie miejscem idealnym do odpoczynku lub pracy.

AQForm

Nagradzana polska marka, znana wcześniej jako Aquaform Lighting Solutions posiada w swoim portfolio nowoczesne oprawy oświetleniowe, potrafiące przemówić do emocji. Ma silną pozycję na rodzimym rynku w Polsce i jest wyraźnie obecna na wielu rynkach europejskich. Udało jej się wykreować wymowne i charakterystyczne wzornictwo, potrafiące skusić profesjonalistów, kreatorów trendów i konsumentów. AQForm jest częścią międzynarodowej grupy Delta Light, obejmującej swoją działalnością ponad 120 krajów. Jedną z wielu przyczyn sukcesów marki jest doskonałe wsparcie dla architektów, specjalistów branży oświetleniowej i użytkowników.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Modern Ball. To idealne połączenie technologii i wzornictwa

Modern Ball

Czernichów | 20 października 2020

Nowa kolekcja zaprojektowana dla AQForm przez studio Dechem

Nowości AQForm. Trendy w oświetleniu

Trendy w oświetleniu

Czernichów | 29 czerwca 2020

Nowości AQForm. Technologia z nowoczesnym wzornictwem u boku


Teatr światła nagrodzony

Nagroda dla AQForm

Czernichów | 9 lutego 2020

Showroom polskiej marki nagrodzony przez jury konkursu iF DESIGN AWARD 2020