Wnętrze Otwarte by Justyna Smolec

Warszawa | Tekst promocyjny

7 listopada 2017 | Wydarzenia |

Wnętrze Otwarte to wyjątkowe miejsce na Targach Światło (Warszawa, EXPO XXI, 31 stycznia – 2 luty 2018), gdzie rolę odgrywa zarówno produkt w niej zaprezentowany, jak i otoczenie w którym się znalazł. Celem jest pokazanie nowych rozwiązań do mieszkań, domów, hoteli, rezydencji oraz miejsc pracy, rekreacji i wypoczynku, zarówno z zakresu technologii, jak i designu.

O tym wszystkim będzie można posłuchać i porozmawiać we Wnętrzu Otwartym z zaproszonymi gośćmi – designerami, architektami, instalatorami, inwestorami, właścicielami obiektów hotelowych i rekreacyjnych oraz ekspertami. Przestrzeń w całości zaprojektowana jest przez Architekt Justynę Smolec.

Architekt Justyna Smolec o swoim autorskim projekcie: – Koncepcja Wnętrza Otwartego narodziła się z konieczności rozmów o świadomym projektowaniu. O projektach, które niosą za sobą wartość ponadczasową, które są wynikiem zrozumienia konkretnych potrzeb, a nie wynikiem chwilowej fascynacji czy mody. Interesuje mnie zarówno przestrzeń jak i produkt ją wypełniający. Tylko takie połączenia, które pozytywnie wpływają na naszą codzienność. Te, które pomagają nam funkcjonować w świecie, dostarczającym zbyt dużą ilość informacji i atrakcji. Warto rozmawiać jak się w tym nie pogubić, jak odnaleźć równowagę i koncentrować się na rzeczach ważnych.

Przestrzeń, która wpływa na człowieka powinna być zaprojektowana w oparciu o szerszą analizę, powinna być logicznie przemyślana zarówno funkcjonalnie jak i estetycznie. Pytania jak to zrobić w szerszym kontekście a jak w projekcie detalu, pojawiać się będą we Wnętrzu Otwartym. Sama nazwa strefy sugeruje otwartość umysłu w rozmowach i prezentacjach. Wybrane produkty, które ją wypełnią są dowodem otwartości myślenia o człowieku. Targi oświetleniowe, które odbędą się w dniach 31 stycznia – 2 luty 2018 w Warszawie, są idealnym miejscem aby te ideę rozświetlić.

Wszystkich zainteresowanych Wnętrzem Otwartym prosimy o kontakt z kamilla.walicka@agencjasoma.pl

pasek_patnerzy_czb

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Światło w roli głównej!

Targi Światło 2022

Warszawa | 11 stycznia 2022

Największe w tej części Europy targi oświetleniowe wracają do stolicy!

Wnętrze otwarte na światło

Wnętrze otwarte

warszawa | 14 lutego 2018

2. edycja Wnętrza Otwartego w ramach Targów Światło w Expo XXI.