Koniec z nudnymi ujęciami. Rusza cykl szkoleń dla projektantów

Odpowiednie ujęcia budynków lub wnętrz to nie lada sztuka, najczęściej wymagająca długotrwałych przygotowań i określonego planu. Należy kierować się odpowiednimi zasadami, pamiętać o właściwych kątach, świetle i detalach. Kiedy więc do dyspozycji nie ma profesjonalisty i samemu trzeba chwycić aparat w dłoń. Niejednokrotnie okazuje się, że to nie takie proste. Nie ma jednak rzeczy, których nie dałoby się nauczyć, co udowodnią fotograf Marcin Czechowicz i architektka Justyna Smolec w trakcie specjalnego kursu.

Autorski cykl szkoleń „Świadomy Projektant” przygotowany przez Justynę Smolec udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Drugie spotkanie w ramach cyklu, kurs „Profesjonalna fotografia wnętrz”, jest skierowany zarówno do studentów architektury jak również do osób profesjonalnie zajmujących się projektowaniem, stylizacją czy dekorowaniem wnętrz.

27 maja, w godz. 11.00-13.00 odbędzie się wirtualne szkolenie na platformie ClickMeeting, w ramach którego uczestnicy dowiedzą się jak ustawić najlepsze ujęcie i kadr, jak wygląda właściwa kompozycja, jak prawidłowo oświetlić wnętrze, czy jak zrobić zdjęcie, dzięki któremu przyciągniemy nowych klientów.

Udział w kursie kosztuje 246 zł. Liczba miejsc ograniczona! Więcej na: www.lightfair.pl

Pomysłodawczynią, a zarazem moderatorką kursu „Świadomy Projektant” jest architektka Justyna Smolec, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Założycielka biura projektowego Justyna Smolec architektura & design, członkini Stowarzyszenia Architektów Polskich. W swojej karierze była nagradzana za projekty w kraju i za granicą m.in. Best Hotel Interior Europe, International Property Awards, London. Autorka m.in. projektu wnętrza siedziby Centrum Kultury Filmowej im. A. Wajdy w Warszawie.

Szkolenie poprowadzi Marcin Czechowicz, z wykształcenia architekt (Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej) i fotograf (Warszawska Szkoła Fotografii). Członek SARP, zajmujący się szeroko pojętą fotografią przestrzeni – od apartamentów, poprzez architekturę i przestrzeń miejską, po pejzaż. Specjalizuje się w kompleksowych prezentacjach realizacji na zlecenia projektantów, wykonawców oraz klientów instytucjonalnych i korporacyjnych. Na stałe współpracuje z licznymi magazynami wnętrzarskimi i architektonicznymi.

Świadomy Projektant
Kurs poprowadzą Justyna Smolec oraz Marcin Czechowicz.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Sen o wnętrzu

Sen o wnętrzu

Warszawa | 28 lipca 2021

Artystka Ada Gruszka zdradza tajniki wyjątkowej sesji dla marki Steinberg