W poszukiwaniu łóżka idealnego

Założyciele marki NAP, Anita i Tomasz Czerwińscy, szukali idealnego łóżka do swojej sypialni. – Byliśmy na etapie urządzania naszego domu, szukaliśmy łóżka, ale żadne nam nie pasowało – wszystkie były drewniane, a ja miałam poobijane nogi – wspomina Anita Czerwińska. Modele dostępne na rynku nie spełniały ich oczekiwań, więc stworzyli własne. Dziś to cała linia produktów.

Projektom tworzonym przez markę NAP przyświeca zasada, że dobry design to ponadczasowy design: staranne wzornictwo, przemyślana funkcjonalność i szlachetna sztuka rzemiosła. Cała linia kolekcji łóżek jest produkowana tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi, odpowiadając na potrzebę komfortowego, zdrowego snu w pięknym otoczeniu. – Nasze sofy, łóżka, fotele mają powodować, że jak tylko znajdziesz chwilę i się do nich przytulisz, to będzie przyjemne i relaksujące – dodaje Czerwińska.

– Kochamy ponadczasowe wzornictwo, ale wiemy, że trendy się zmieniają. Postanowiliśmy więc odświeżyć nasze kolekcje łóżek: System Beds oraz Beds Collection – wyjaśnia Tomasz Czerwiński.

Odświeżona kolekcja to proste formy, najwyższej jakości materiały i różnorodność kolorystyczna. Łóżka stworzone są z inspiracji miejscami, pięknym designem i uwielbianą przez twórców marki sztuką. Wszystkie łóżka produkowane są w fabryce NAP Way w Brodnicy. Projektom towarzyszą również liczne dodatki, tkaniny i wykończenia. Dzięki systemowi dopinanych koszulek i kieszonek z łatwością można odmienić cały wystrój sypialni zarazem zyskując miejsce do przechowywania najważniejszych drobiazgów.

Więcej na: www.nap.com.pl

Powiązane artykuły: