Tip Ton, czyli nowe krzesło Vitry

| MAC

10 kwietnia 2011 | Rzeczy

Szybka zmiana pozycji, zniwelowanie bólów kręgosłupa czy brzucha. To wszystko dzięki nowemu krzesłu Vitry – Tip Ton, które zadebiutuje w przyszłym tygodniu na iSaloni w Mediolanie.

Szybka zmiana pozycji, zniwelowanie bólów kręgosłupa czy brzucha. To wszystko dzięki nowemu krzesłu Vitry – Tip Ton, które zadebiutuje w przyszłym tygodniu na iSaloni w Mediolanie.

Nowe krzesło, w całości wykonane z polipropylenu, powstało we współpracy z projektantami Edwardem Barberem i Jayem Osgerby. Umożliwia zmianę pozycji przy stole, dzięki wyprofilowanym, zorientowanym na odchylanie dolnym elementom krzesła. Przy zmianie pozycji można na dłuższy czas zachować wybrany kąt nachylenia. Jak przyznają specjaliści z Vitry, dzięki zastosowaniu tych możliwości użytkownicy Tip Ton prostują miednicę i kręgosłup, dzięki czepu oprawia się krążenie w żołądku oraz mięśniach pleców.

Nowe krzesła Vitry będą dostępne w ośmiu kolorach, ich konstrukcja jest bardzo trwała, są wykonane z materiału poddającego się w 100 procentach recyklingowi.

Podczas iSaloni firma Vitra zaprezentuje także inne swoje produkty, które zaprojektowali m.in. Ronan i Erwan Bouroullec, Antonio Citterio, Konstantin Grcic, Alfredo Häberli i Jasper Morrison.

Targi w Mediolanie rozpoczynają się 12 kwietnia i potrwają do 17 kwietnia.

Więcej: www.vitra.com

Powiązane artykuły:

Virgil Abloh w duecie z marką Vitra zaprezentował ekscytującą wizję przyszłości

Mieszkania jutra

Weil am Rhein | 21 lipca 2020

Wizja duetu Vitra x Virgil Abloh nie każdemu przypadnie do gustu

Fascynująca filmowa opowieść o ikonach meblarstwa. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Ocean krzeseł

Weil am Rhein | 12 maja 2020

Fascynująca filmowa opowieść o ikonach meblarstwa

Z powodu epidemii koronawirusa targi w Mediolanie przeniesione z kwietnia na czerwiec

Wirus nieufności

Mediolan | 26 lutego 2020

Targi w Mediolanie przeniesione z kwietnia na czerwiec

Organizatorzy zadowoleni z 58. edycji Salone del Mobile. – Potrafimy działać jeszcze lepiej – cieszy się prezes targów Claudio Luti

Potrafimy działać

Mediolan | 18 kwietnia 2019

Organizatorzy zadowoleni z 58. edycji Salone del Mobile [zdjęcia]