Szybka przeprowadzka z IKEA

Warszawa |

15 sierpnia 2019 | Design | Styl życia |

Pakowanie, przenoszenie, podnoszenie, zaklejanie, zamykanie. Nowa seria IKEA to ciekawe podejście do żmudnej przeprowadzki i ciężkich, stresujących czynności. Zabawna i kolorowa, a jednocześnie niezwykle praktyczna seria powstała we współpracy z młodymi projektantami

Najnowsza kolekcja IKEA to przede wszystkim potrzeba mobilności. OMBYTE powstała z myślą o wszystkich tych osobach, które często decydują się na zmianę miejsca zamieszkania, dużo się przemieszczają i potrzebują szybko zapakować swój dobytek. Seria ma przede wszystkim sprawić, że transport rzeczy odbędzie się w bardziej praktyczny i mniej stresujący sposób. OMBYTE zmienia jednak również zwyczajną przeprowadzkę w kolorową zabawę formą i grafiką, dzięki której wiele z naszych przedmiotów jeszcze długo nie będziemy chcieli wypakować. Produkty są bardzo funkcjonalne, ale też stworzone z ogromnym poczuciem humoru.

– Tworząc kolekcję OMBYTE chcieliśmy, by przeprowadzki stały się praktyczne, ale też bardziej przyjemne, więc do zwykłych kartonów dodaliśmy pełne ekspresji kolory i wzory. Wcale nie musisz planować przeprowadzki, żeby wykorzystać je w swoim domu – podkreśla James Futcher, kierownik artystyczny projektu.

Tak oto, we współpracy z młodymi projektantami powstały cztery rodzaje pudełek w kolorowe geometryczne wzory inspirowane naturą. Możemy nabyć także druciane, ażurowe kosze, mieszczące od mniejszych po większe obiekty. Do tego zaproponowano nam pojemniki z kółkami, które możemy wykorzystywać również do codziennego przechowywania. Koc i taśma zabezpieczą meble, a w ich transporcie sprawdzi się metalowy, wytrzymały wózek. Natomiast pojemne torby ułatwią przechowywanie i przenoszenie rzeczy w domu i poza nim.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

 

 

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: