Luksus niepowtarzalności

Magdalenka | Tekst promocyjny

23 czerwca 2024 | Architektura |

Misją Selva Development jest realizacja domów, które wypełniają niszę na rynku nieruchomości luksusowych. Działają z pasji do architektury, w zgodzie z naturą, dzięki czemu powstają wyjątkowe inwestycje w prestiżowych lokalizacjach.

Stosunkowo nowa marka na rynku deweloperskim działania marketingowe rozpoczęła w maju 2023 roku. Po niespełna roku stała się rozpoznawalna na rynku nieruchomości premium, z sukcesami w sprzedaży. Wyróżnia ją jakość doświadczeń i perspektywiczne myślenie o inwestycji. Każdy dom z ich kolekcji jest inny, odpowiada na indywidualne oczekiwania i został zaprojektowany tak, aby satysfakcjonować właścicieli na długie lata. Projekty realizują w Warszawie i okolicach.

– Budując nasze rezydencje, staramy się zaspokajać ambicje i marzenia o najlepszej przestrzeni do życia – mówi Karolina Stelmach, dyrektorka ds. sprzedaży i marketingu.

– Pracujemy z renomowaną pracownią SAAN architekci, której celem jest tworzenie pięknego i funkcjonalnego świata i która podchodzi do  każdego projektu z pasją i zapałem. Wspólnie staramy się wykreować indywidualną przestrzeń dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających inwestorów. Zadowolenie klienta wymaga podjęcia współpracy na bardzo wczesnym etapie inwestycji. Długo rozmawiamy z nabywcami, aby dokładnie poznać ich oczekiwania dotyczące domu, czyli ich miejsca na ziemi. To „wsłuchanie się” w klienta jest niezbędnym etapem tworzenia perełek architektonicznych – tłumaczy Ireneusz Padiasek, członek Zarządu Selva Development.

Jedną z najciekawszych inwestycji jest butikowa Magdalenka Collection – kompleks willi położonych w pięknym sosnowym lesie, na skąpanych w zieleni działkach, zapewniających mieszkańcom intymność i ukojenie. Są to cztery rezydencje o powierzchniach od 290 do 375 m kw. Każdy budynek został zaprojektowany inaczej, wyróżnia się unikalną bryłą i układem pomieszczeń, a otoczony jest działką o powierzchni od 1750 do 1975 m kw.

Selva Development

Kolekcja tworzy urbanistyczną całość, współgrając z otaczającym lasem. Spójny z kontekstem miejsca projekt powstał z poszanowaniem natury – każdy dom został indywidualnie dopasowany do działki, wykorzystuje jej atuty i prawne uwarunkowania zabudowy.

Komfortowe domy zapewniają maksymalną prywatność, ciszę, ale także umożliwiają bezpośredni kontakt z lasem. Kluczowym elementem założenia są bowiem panoramiczne przeszklenia i zewnętrzne tarasy poszerzające strefę dzienną, które powodują, że zieleń i słońce stają się nieodłącznymi częściami codziennego funkcjonowania.

Elewacje w kompleksie zachowują spójność wizualną dzięki wykończeniu wysokiej klasy cegłą klinkierową, która nawiązuje do naturalnych kolorów lasu.

– Wierzymy, że Magdalenka Collection jest prawdziwą ostoją spokoju dla dynamicznego życia. Musimy również pamiętać, że lokalizacja domu to oprócz prestiżu także dobra lokata kapitału. Chcemy, aby nasi klienci prócz satysfakcji z dobrze wydanych pieniędzy mieli świadomość, że ich dom jest również inwestycją, której wartość będzie rosła w czasie – podkreśla Marek Gawroński, prezes Zarządu Selva Development.

Magdalenka Collection składa się z czterech luksusowych rezydencji o powierzchniach od 289 do 367 m kw. Każda z rezydencji położona jest na prywatnej działce o powierzchni ok. 1800 m kw. Domy posiadają przestronną, widną strefę dzienną, cztery sypialnie do dowolnej aranżacji, duży dwustanowiskowy garaż, ogromne, panoramiczne przeszklenia, wysokie sufity oraz tarasy na piętrach.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Amerykański sen

Amerykański sen

Los Angeles | 30 stycznia 2023

Studio Osklo odrestaurowało hollywoodzką posiadłość z 1947 roku