Ruszyły zgłoszenia do Top Design Award 2017

Poznań | Tekst promocyjny

10 listopada 2016 | Design | Wydarzenia |

Dziewiątej edycji Arena Design (14-17 marca 2017) po raz kolejny towarzyszy konkurs Top Design Award. Produkty, wyróżniające się pod względem wzornictwa, jakości wykonania oraz funkcjonalności można zgłaszać do 6 grudnia 2016 roku. Zwycięzców wyłoni jury, 
a najlepsze projekty tradycyjnie będzie można obejrzeć podczas specjalnej wystawy.

Konkurs Top Design Award to jeden z filarów Areny Design. Jego celem jest promocja i upowszechnianie nowych rozwiązań wzorniczych producentów i projektantów oraz wskazanie potrzeby współpracy producenta i projektanta, pozwalającej osiągnąć wysoką pozycję na rynku międzynarodowym.

Podobnie jak w ubiegłym roku, do konkursu można zgłaszać produkty, wybierając spośród 16 różnych kategorii, tj.: przestrzeń domowa, kuchnia, łazienka, biuro, ogród, przestrzeń publiczna, oświetlenie, elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz, materiały 
i komponenty, elektronika użytkowa, gospodarstwo domowe, sport i turystyka, dziecko, motoryzacja i transport publiczny, nauka i medycyna oraz przemysł.

– Cieszymy się, że w Polsce rośnie zapotrzebowanie na dobrze zaprojektowane produkty. Coraz częściej klienci wybierają te o ciekawej formie, które jednocześnie wyróżnia funkcjonalność i jakość zastosowanych materiałów. Producenci zdają sobie sprawę z obowiązujących trendów i dostosowują swoją ofertę do potrzeb rynkowych – wyjaśnia Małgorzata Czubak, dyrektor projektu Arena Design.

Produkty do konkursu Top Design Award mogą zgłaszać zarówno producenci, jak i projektanci. Wszystkie projekty będą podlegały ocenie jury, w skład którego wejdą eksperci, projektanci, przedstawiciele mediów i instytucji związanych z architekturą i designem. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas wydarzenia Arena Design, które odbędzie się w dniach 14-17 marca 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Najlepsze produkty będzie można zobaczyć podczas specjalnej wystawy.

Więcej na: www.arenadesign.pl

Powiązane artykuły:

Arena Design 2020. Co zobaczymy w Poznaniu?

Arena Design

Poznań | 20 grudnia 2019

Kolejna edycja targów w lutym. My już wiemy, co się wydarzy!

Arena Design 2019. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany

TransFormacje

Poznań | 8 marca 2019

11. edycja Areny Design w dniach 12-15 marca.

Słynne Studio Job na Arenie Design

Studio Job na Arenie

Poznań | 6 lutego 2018

Job Smeets i Nynke Tynagel. Słynne Studio Job na Arenie Design.

Jubileuszowa edycja Areny Design z marką Ligne Roset

Jubileusz

Poznań | 3 stycznia 2018

10. edycja Areny Design z marką Ligne Roset (6-9 marca).