„Przyziemny” design

Czyżowice | TEKST PROMOCYJNY

7 sierpnia 2015 | Design | Rzeczy |

Nawierzchnie wpisujące się stylem w trendy nowoczesnej architektury to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na dobry design w każdej dziedzinie życia. Polska marka Modern Line oferuje produkty powstałe z myślą o wszystkich, którzy poszukują inspirującego wzornictwa również na… ziemi.

Produkty nawierzchniowe Modern Line zaskakują podejściem do tematu tak – chciałoby się powiedzieć – „przyziemnego”. Projektanci marki wychodzą naprzeciw klienta wymagającego, który nie tylko poszukuje produktów najwyższej jakości, ale stawia również na kreatywność i prostotę. Modern Line umożliwia bowiem projektowanie nawierzchni z jednej strony minimalistycznych i subtelnych, z drugiej zaś daje pole do tworzenia kompozycji dynamicznych i intrygujących formą. Wszystkie idealnie wpisują się w aranżacje nowoczesne.

Minimalizm, interesujące faktury, geometryczne kształty, monochromatyczna kolorystyka oscylująca wokół odcieni bieli i szarości – to dzięki tym cechom kolekcji tarasy, podjazdy, chodniki czy pasaże wkraczają w nowoczesny wymiar designu. Ale nawierzchnie Modern Line to nie tylko świetne wzornictwo, ale również praktyczność i jakość z najwyższej półki.

Obok naturalnych właściwości betonu nawierzchnie Modern Line zabezpieczone są autorskimi systemami producenta: BPQ (podnosi odporność na zabrudzenia, chroni przed wnikaniem wody) i BCQ (intensywna i nieprzygaszona kolorystyka betonu), są także impregnowane. Dodatkowo do ich produkcji używane są materiały uszlachetniające, gwarantujące najwyższą jakość i trwałość.

Kolekcja Modern Line obejmuje płyty: prostokątną o gładkiej powierzchni – Solid, wpisującą się w linię produktów ekologicznych – ecoSolid, ryflowaną – Style, przełamującą schemat standardowych kształtów nawierzchni – trójdzielny trapez Multi, kwadratową – Cube oraz ręcznie lane z betonu architektonicznego: wydłużoną alternatywę dla desek tarasowych – Longer i jedną z najcieńszych na rynku – dwucentymetrową Slim. Dzięki modułowości, (dopasowane do siebie wymiary oraz kolorystyka) płyty doskonale komponują się z betonowymi meblami kolekcji, można je także łączyć ze sobą, tworząc ciekawe zestawienia. Wszystkie nawierzchnie Modern Line objęte są 5-letnią gwarancją.

Więcej o produktach na: www.modernline.info.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Nowości Modern Line – Slim porous i trawertyn

Nowości Modern Line

Czyżowice | 3 czerwca 2016

Najnowsze trendy aranżacyjne stawiają na ekologię i powrót do natury.

Slim Rust. Beton i rdza, czyli połączenie idealne

Slim Rust

Czyżowice | 6 kwietnia 2016

Tegoroczna nowość w portfolio polskiej marki Modern Line.

Modern i eko

Modern i eko

CZYŻOWICE | 13 stycznia 2016

Betonowa kostka lub płyty w wymiarze eko to obecnie trend wciąż rosnący.

Beton w wersji polish

Moc i surowość

CZYŻOWICE | 1 grudnia 2015

Głównymi zaletami betonu architektonicznego są moc i surowość wyglądu.

Concret na zamówienie

Concret

Czyżowice | 11 listopada 2015

Beton architektoniczny daje spore pole do popisu.