Beton w wersji polish

Głównymi zaletami betonu architektonicznego są moc i surowość wyglądu. To one stanowią o wyjątkowości tego materiału i sprawiają, że wciąż rośnie rzesza jego zwolenników. O niezwykłości betonu świadczy jednak również i inny fakt – to, że tę surowość możemy okiełznać. Wystarczy połączyć beton z innymi, ocieplającymi jego wizerunek materiałami lub odsłonić jego szlachetną twarz poprzez różnego rodzaju obróbki, by uzyskać niezwykle ciekawe efekty.

Szlifowanie to metoda odkrywająca bogate wnętrze betonu. A ono zmienia się w zależności od kolorystyki i rodzaju użytego do jego produkcji kruszcu. Jeśli do tego wszystkiego dodamy jeszcze zabieg polerowania, materiał ten zyska na elegancji, a wykonane z niego produkty zaskoczą już nie tylko mocą, ale i zupełnie innym wyglądem. Najczęstsze zastosowanie beton szlifowany znajduje na podłogach we wnętrzach pomieszczeń, ostatnio jednak taki sposób obrabiania materiału wkroczył i w świat małej architektury. Świadczy o tym ława Trio – jeden z ciekawszych pod względem formy i zastosowania produktów znajdujących się w portfolio polskiego producenta Modern Line.

Występująca w czterech odcieniach szlifowanego betonu Trio to modułowy projekt umożliwiający tworzenie ciekawych zestawień. Nowoczesna forma sprawdzi się w każdej przestrzeni publicznej, w której stawia się na wyróżniający design. Siedzisko może być wykorzystywane samodzielnie lub łączone, a to z kolei otwiera drogę do tworzenia niezwykle efektownych aranżacji. Jak zapewnia producent ten nowy wymiar ławy w wydaniu szlifowanego betonu cieszy się coraz większym powodzeniem.

Więcej o produktach na: www.modernline.info.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Podmiejska jaskinia

Podmiejska jaskinia

Kuala Lumpur | 31 października 2021

Fabian Tan zadziwia odważnym projektem domu w rodzinnej Malezji