Projekt dobrze ułożony

Czyżowice | Tekst promocyjny

30 stycznia 2023 | Wydarzenia |

Firma Bruk ogłosiła konkurs z wykorzystaniem kostki brukowej Vjetra, którą w ostatnich miesiącach doceniono w konkursie Red Dot Award 2022. Decyzją jury w konkursie zostaną wyłonione aż trzy projekty, na które czeka łączna pula nagród o wartości 30 tysięcy złotych!

Zadaniem, przed którym staną uczestnicy jest przygotowanie wizualizacji obiektów architektonicznych wraz z otoczeniem zewnętrznym w których zostanie wykorzystany przynajmniej jeden ekoukład z kostki brukowej Vjetra i/lub wariantu V-Vjetra.

Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza do 31 marca 2023 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 kwietnia, a lista zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie internetowej konkursu.

Sam konkurs przeznaczony jest dla architektów lub projektantów oraz dla studentów kierunków związanych z architekturą, architekturą wnętrz lub projektowaniem. Organizatorzy nie wykluczają jednak z udziału w konkursie osób niezajmujących się zawodowo architekturą, architekturą wnętrz oraz projektowaniem.

Zgłoszenia mogą wysyłać zarówno uczestnicy indywidualni, jak i grupy, bez ograniczeń wobec ilości zgłoszonych prac.

Nadesłane prace oceni jury w składzie: Aleksandra Grzonka, właścicielka oraz główna projektantka w Pracowni Architektury Cechownia; Przemo Łukasik, współtwórca śląskiej pracowni Medusa Group oraz Adam Maroszek – jeden z autorów wyróżnionej w 2022 roku nagrodą Red Dot Award kostki brukowej Vjetra i ekspert firmy Bruk.

Vjetra

Jak przesłać zgłoszenie do konkursu?

Aby przystąpić do konkursu, należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej www.vjetra.pl/formularz-konkursowy oraz załączyć do formularza zgłoszeniowego projekt.

Materiały pomocnicze oraz szczegółowe wytyczne wobec nadsyłanych prac są dostępne do pobrania na stronie konkursu.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Miasto wspólne

Miasto wspólne

Warszawa | 4 czerwca 2024

Domki dla ptaków w kształcie cyfr adresowych łączą ludzi i naturę

„Oskar designu” znów trafia do marki Profim

Oskarowy fotel

Turek | 3 kwietnia 2019

Piąte wyróżnienie Red Dot dla polskiej marki Profim.