Prezenty vintage, które zachwycą. W poszukiwaniu trafionych upominków

Nie jest łatwo opanować sztukę przygotowywania udanych prezentów. Niezbędna jest uważność, wrażliwość i dobra pamięć. Gra jest warta świeczki – tylko pomyśl o błysku w oku bliskiej Ci osoby! W poszukiwaniu trafionych upominków warto mieć sprawdzoną taktykę. yestersen zdradza swój mały sekret: wierzymy, że każdy przedmiot ma swoją bratnią duszę. Zamiast zwyczajnie kupować prezenty – spróbuj połączyć osoby z rzeczami, które są im pisane. Odkryj prezenty vintage, które sprawią, że serca zabiją mocniej!

Zanurzone w przeszłości

Nawiążą sekretną nić porozumienia z każdym, kto ceni eleganckie zwyczaje, dworską etykietę, ma sentyment do dobrych starych czasów i ceni tradycję ponad wszystko. W tej sekcji znajdą się eleganckie bibeloty, pamiątki minionych epok, które pamiętają więcej, niż najstarsi ludzie na świecie.

Yestersen_prezentownik_Zanurzone_w_przeszłości

W stylu funky

Żartobliwe, szalone, przewrotne – prezenty w stylu funky nie biorą rzeczywistości na poważnie. Intensywne kolory, zaskakujące kształty, abstrakcyjne wzory i zabawa światem analogowym – to upominki szalone jak lata 80., idealne dla fanów vintage, kiczu i ironii. Znasz kogoś takiego?

Yestersen_prezentownik_W_stylu_funky

Kojące umysł i ciało

Spędzają czas w domowych pieleszach, na kanapie, półce, w fotelu. Dbają o domowe ognisko i pomagają się wyciszyć – koce, kubki, książki, ceramika. Każdy domator oddający się z radością celebrowaniu smaków i zasypianiu z książką i herbatą u boku chciałby mieć takich kompanów w domu.

Yestersen_prezentownik_Kojące_umysł_i_ciało

Designerskie pewniaki

Przedmioty, które miały do czynienia ze sławnymi projektantami, a ich imiona i pseudonimy znają wszyscy fani designu na świecie – ikoniczne okazy, klasyki i książki o nich. To idealne pomysły na upominek bez skuchy.

Yestersen_prezentownik_Designerskie_pewniaki

Genialne w prostocie

Każdy detal, bądź ich brak, mają w stu procentach przemyślany. Uwielbiają wielozadaniowość, funkcjonalność i piękno wynikające z prostoty. Przemyślane i praktyczne, to coś dla tych, którzy wyznają zasadę “mniej znaczy więcej” oraz tych, którzy martwią się o przyszłość Planety. Minimaliści zawsze dogadają się z minimalistami.

Yestersen_prezentownik_Genialne_w_prostocie

Zmieniające rzeczywistość

Przybyły z innych światów, są pełne magii i egzotyczne, kochają podróże, medytację, legendy kultur z dalekich krajów – to idealny prezent dla kochających styl etniczny i podróżników, albo dla tych, którzy o dalekich wyprawach wciąż jedynie marzą. Ich obecność przenosi do równoległej rzeczywistości. Kto ma ochotę na mistyczną podróż?

Yestersen_prezentownik_Zmieniające_rzeczywistość

Psst… Idealne prezenty znajdziesz bliżej, niż myślisz. Zanim zaczniesz szukać pod choinką, odwiedź showroom yestersen warsaw – wypełniony po brzegi najlepszymi pomysłami na świąteczne prezenty i dekoracje, i inspiracjami na świąteczny stół.

yestersen warsaw

Lekarska 5, Warszawa

yestersen.com

 

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Koniec Yestersena

Koniec Yestersena

Warszawa | 12 lipca 2022

Znany e-commerce z unikalnymi meblami od kultowych marek znika z rynku

Karol Misztal. Aviator

Karol Misztal. Aviator

Warszawa | 29 grudnia 2021

Kim jest twórca Yestersena? Oto historia człowieka biznesu kochającego design

Będziemy silniejsi

Będziemy silniejsi

Warszawa | 29 grudnia 2021

Rozmawiamy z Mateuszem Juroszkiem, 34-letnim miliarderem, inwestorem Yestersena