Drzwi do projektowania

Architekci wnętrz w swoich projektach trafiają czasem na różne problemy, mniejsze bądź większe. Każdy trzeba rozwiązać. I o ile w przypadku mebli mamy więcej możliwości wyboru, ale też producenci znacznie częściej oferują realizację zamówienia pod indywidualne wymiary spoza oferty, to już w przypadku elementów stałych takich, jak drzwi może być różnie. Chociaż nie zawsze. INTER DOOR – producent drzwi o wysokiej jakości i unikatowym designie w Polsce, może zrealizować każde, nawet pojedyncze zamówienie. Nie wszyscy jednak o tym wiedzą, stąd zrodził się pomysł powstania projektu „Drzwi do projektowania” – INTER DOOR szkoli, ale też inspiruje.

Inauguracja projektu „Drzwi do projektowania” miała miejsce w Gdańsku. Wydarzenie spotkało się ze sporym zainteresowaniem, bo przestrzeń również była nietypowa – kultowy, stoczniowy „Buffet”. Zaraz po nim, pojawiły się zapytania o kolejne spotkania i z początkiem 2017 roku udało się zorganizować wydarzenie dla architektów w Poznaniu. Przestrzeń Concordia Design nadawała się idealnie nie tylko ze względu na swoją historię i przeznaczenie, ale również ważny był fakt, że możemy tam znaleźć drzwi właśnie marki INTER DOOR. Dzięki temu architekci mogli zobaczyć na żywo i ocenić, czy jakość i design jest im po drodze.

„Drzwi do projektowania” to z założenia cykl spotkań, które są elementem dużego programu PIN (Partner INTER DOOR). Pracę nad nim jeszcze trwają, ale ze względu na rosnące zainteresowanie marką INTER DOOR postanowiono zrobić ten pierwszy krok i umożliwić poznanie marki osobiście. Każde spotkanie to historia marki przedstawiona m.in. przez Prezes – Iwonę Plińską. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie każde spotkanie jest takie samo. Markę tworzą ludzie, oni projektują dla ludzi, ale też dla nich są. Rozmawiają z nimi. Rozmawiają z architektami o ich oczekiwaniach, potrzebach. Stąd zrodził się pomysł na wprowadzenie spotkań, które mają namiastkę warsztatów – zaproszeni specjaliści opowiadają m.in. o tym, na co warto zwrócić uwagę, żeby mieć dobry materiał fotograficzny z realizacji projektu. 

Spotkania z architektami to najlepszy sposób, żeby się wzajemnie poznać i pokazać, że za marką stoją nie tylko produkty, ale i ludzie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.interdoor.pl oraz www.facebook.com/interdoor – gdzie na bieżąco będziemy informować o zbliżających się wydarzeniach!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Poddasze ma swój klimat

Z klimatem

Sopot | 29 listopada 2017

Mieszkanie w starej, sopockiej kamienicy od Studia Loko.

Mieszkanie z klimatem. Wraca moda na kamienice

Mieszkanie z duszą

BIESZKOWICE K/GDYNI | 12 września 2017

Nowość marki INTER DOOR – drzwi FRESA, z kolekcji Retro Collection.

Kompletne z natury

Kompletne z natury

BIESZKOWICE K/GDYNI | 11 lipca 2017

Marka INTER DOOR proponuje komplet – drzwi i klamka razem.

Drzwi na indywidualne zamówienie. Drugie życie kamienicy w Krakowie

Bez ograniczeń

Kraków | 13 maja 2017

Drzwi na indywidualne zamówienie. Drugie życie kamienicy w Krakowie.

Po pierwsze pasja. Marka INTER DOOR i 20 lat doświadczenia

Po pierwsze pasja

Bieszkowice k/Gdyni | 23 marca 2017

Marka INTER DOOR i 20 lat doświadczenia.

Wyjątkowe realizacje

Wyjątkowe realizacje

Bieszkowice k/Gdyni | 10 marca 2017

INTER DOOR to marka jednego z czołowych producentów drzwi.