Kompletne z natury

Kiedy jesteśmy w trakcie remontu lub budowy domu, uświadamiamy sobie ile rzeczy jeszcze musimy zrobić. O ile budowę i remont możemy zlecić fachowcom, o tyle pewne elementy związane z naszym wnętrzem zostawiamy sobie samym. Tak jest między innymi z wyborem drzwi. I kiedy już myślimy, że wybraliśmy te jedyne, wymarzone, pasujące do naszych czterech ścian… stajemy przed drugim, równie ważnym wyborem. Wyborem klamki. Marka INTER DOOR wyszła naprzeciw i proponuje swoim klientom komplet – drzwi i klamka razem – w ramach oferty „Kompletne z natury”.

Już od 1 czerwca zakup drzwi i klamki będzie znacznie łatwiejszy! „Kompletne z natury” to oferta marki INTER DOOR, która powstała z myślą o klientach. Projektanci INTER DOOR czerpiąc z własnych doświadczeń, wiedzą jakim problemem jest czasem zakup dwóch pasujących do siebie elementów. Tak jest również z drzwiami i dlatego już teraz, będzie można kupić drzwi w komplecie z klamką i zamkiem.

Wszystkie drzwi wewnętrzne, które są dostępne w ofercie INTER DOOR będzie można kupić z klamką portugalskiej marki TUPAI. Klamki tego producenta charakteryzują się wysoką precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Projektanci INTER DOOR wybrali model w kolorze chrom szczotkowany na szyldzie kwadratowym. Ta prosta forma oraz ponadczasowe wzornictwo idealnie będzie pasowało do wnętrz zarówno klasycznych, jak i minimalistycznych w stylu skandynawskim. W ramach oferty „Kompletne z natury”, marka INTER DOOR dodaje również zamek magnetyczny, dzięki któremu zamknięcie drzwi jest ciche i lekkie. Jest to nowatorskie rozwiązanie zamykania drzwi bez tradycyjnej zapadki. Działanie zamka polega na automatycznym wprowadzeniu zapadki w otwór zaczepu w wyniku wzajemnego przyciągania się magnesów znajdujących się w zapadce zamka i zaczepie. To rozwiązanie posiada liczne walory estetyczne: niewidoczną blachę zaczepową przy zamkniętych drzwiach, niewidoczną zapadkę przy otwartych drzwiach oraz nowoczesne wzornictwo.

Czy to spowoduje, że wybór drzwi okaże się prostszy? Zdecydowanie tak. Wybrana propozycja klamki jest na tyle uniwersalna, że będzie pasowała do wielu modeli drzwi. Jej ponadczasowy kształt daje nam pewność, że prędko nam się nie znudzi a więc będzie idealną ozdobą drzwi na lata. Dodatkowo zastosowany mechanizm wpłynie na komfort użytkowania. O marce TUPAI i INTER DOOR można powiedzieć, ze to duet idealny. Projekty obu producentów są dostosowane do potrzeb Klientów. Stoi za nimi nie tylko unikatowe wzornictwo, ale i jakość.

Więcej informacji o ofercie „Kompletne z natury”

INTER DOOR to producent drzwi za którymi stoi jakość, unikatowe wzornictwo oraz funkcjonalne rozwiązania. Jest jednym z liderów na polskim rynku. Istnieje od 1997 roku i jest częścią firmy INTERDREX, która powstała w 1990 roku. INTER DOOR tworzą pasjonaci nowoczesnego wzornictwa, materiałów wysokiej jakości oraz rozwiązań stworzonych z myślą o drugim człowieku. Marka, jako pierwsza wprowadziła na rynek odwrotną przylgę. Umiejscowienie głównej siedziby oraz zakładów produkcji na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, powoduje realizację świadomych działań przez INTER DOOR w poszanowaniu dla środowiska.

Więcej na: www.interdoor.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Poddasze ma swój klimat

Z klimatem

Sopot | 29 listopada 2017

Mieszkanie w starej, sopockiej kamienicy od Studia Loko.

Mieszkanie z klimatem. Wraca moda na kamienice

Mieszkanie z duszą

BIESZKOWICE K/GDYNI | 12 września 2017

Nowość marki INTER DOOR – drzwi FRESA, z kolekcji Retro Collection.

Drzwi na indywidualne zamówienie. Drugie życie kamienicy w Krakowie

Bez ograniczeń

Kraków | 13 maja 2017

Drzwi na indywidualne zamówienie. Drugie życie kamienicy w Krakowie.

Po pierwsze pasja. Marka INTER DOOR i 20 lat doświadczenia

Po pierwsze pasja

Bieszkowice k/Gdyni | 23 marca 2017

Marka INTER DOOR i 20 lat doświadczenia.

Wyjątkowe realizacje

Wyjątkowe realizacje

Bieszkowice k/Gdyni | 10 marca 2017

INTER DOOR to marka jednego z czołowych producentów drzwi.